Totolotek to bukmacher działający na Polskim rynku od 1992 roku a od 2013 roku firma swoją ofertę zakładów wprowadziła na rynek internetowy.

Oferta Totolotka na zakłady bukmacherskie

Totolotek posiada około 400 punktów stacjonarnych w całej Polsce, co sprawia, że duża ilość graczy może łączyć swoją grę offline i online. W ofercie Totolotka znaleźć można obszerną ofertę na różne dyscypliny sportowe a graczy z Polski z pewnością ucieszy bogata oferta na Ekstraklasę. Ponadto Totolotek jest oficjalnym sponsorem polskich zespołów piłkarskich: Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk.

Nie masz konta w Totolotku? Odbierz 20 zł za samą rejestrację i bonus 1000 zł

Totolotek jako pierwszy Krajowy bukmacher wprowadził do prywatnej kolekcji formę płatności Paysafecard. Od dziś każdy gracz Totolotka może uzupełniać prywatne konto gracza przez kupony Paysafecard. Z pewnością użytkownikom spodoba się decyzja o wprowadzeniu nowoczesnej metody wpłat, ponieważ jest to jedna z specjalnie nowoczesnych metod płatności i wygodnych dla użytkowników.

Transakcje w Totolotku można przeprowadzać poprzez dwa systemy pośredniczące w płatnościach: dotpay i transferuj.pl. Obydwa serwisy płatnicze umożliwiają wpłaty poprzez ponad 30 banków a niektóre z nich umożliwiają dokonywanie wpłat 24h przez 7 dni w tygodniu. Wpłacone pieniądze możesz wówczas mieć po chwili na koncie gracza i od razu wykorzystać na grę w zakładach. Z pewnością graczy ucieszy fakt, że Totolotek umożliwia płatności poprzez portfel elektroniczny Skrill, który jest bardzo popularny wśród osób typujących mecze online.

Rejestracja konta i bonus w Totolotku

  1. Zarejestruj się w Totolotku i odbierz darmowy zakład 20 zł.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 20 PLN.
  3. Skorzystaj z bonusu na start do 1000 złotych.
4,3 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.