totolotek

Recenzja Totolotek

Totolotek to bukmacher działający na Polskim rynku od 1992 roku a od 2013 roku firma swoją ofertę zakładów wprowadziła na rynek internetowy. Totolotek posiada około 400 punktów stacjonarnych w całej Polsce, co sprawia, że duża ilość graczy może łączyć swoją grę offline i online. W ofercie Totolotka znaleźć można obszerną ofertę na różne dyscypliny sportowe a graczy z Polski z pewnością ucieszy bogata oferta na Ekstraklasę. Ponadto Totolotek jest oficjalnym sponsorem polskich zespołów piłkarskich: Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk.

Jak założyć konto i odebrać bonus w Totolotku?

1.  Zarejestruj się w Totolotku i odbierz darmowy zakład 20 zł.
2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 20 PLN.
3.  Skorzystaj z bonusu na start do 500 złotych.

Paysafecard w Totolotku

Totolotek jako pierwszy Krajowy bukmacher wprowadził do prywatnej kolekcji formę płatności Paysafecard. Od dziś każdy gracz Totolotka może uzupełniać prywatne konto gracza przez kupony Paysafecard. Z pewnością użytkownikom spodoba się decyzja o wprowadzeniu nowoczesnej metody wpłat, ponieważ jest to jedna z specjalnie nowoczesnych metod płatności i wygodnych dla użytkowników.

Dostępne metody płatności

Transakcje w Totolotku można przeprowadzać poprzez dwa systemy pośredniczące w płatnościach: dotpay i transferuj.pl. Obydwa serwisy płatnicze umożliwiają wpłaty poprzez ponad 30 banków a niektóre z nich umożliwiają dokonywanie wpłat 24h przez 7 dni w tygodniu. Wpłacone pieniądze możesz wówczas mieć po chwili na koncie gracza i od razu wykorzystać na grę w zakładach. Z pewnością graczy ucieszy fakt, że Totolotek umożliwia płatności poprzez portfel elektroniczny Skrill, który jest bardzo popularny wśród osób typujących mecze online.

Nie masz konta w Totolotku? Odbierz 20 zł za samą rejestrację i bonus 500 zł

Bukmacher: Totolotek
Strona www: www.totolotek.pl
Zakłady na żywo: tak
Minimalna wpłata: 0,01 PLN
Minimalna wypłata: 0,01 PLN
Minimalna stawka: 1 PLN
Strona po polsku: tak
Formy wpłaty: Transferuj.pl
E-mail: pomoc@totolotek.pl
Telefon: 22 321 03 40
Inne:
Bukmacherzy Plusy: szybka wypłata pieniędzy, szeroka oferta na polską piłkę nożną, niskie limity wpłat i wypłat
Bukmacherzy Minusy: uboga oferta zakładów na żywo, brak transmisji video w zakładach live, niskie limity dla „rozpoznawalnych” mądrych graczy

 

Nie masz konta w Totolotku? Odbierz 20 zł za samą rejestrację i bonus 500 zł

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów
  • Oferta promocyjna
  • Pomoc techniczna
4.3