Płatne typy

UWAGA!

Z powodu modernizacji strony (nowy wygląd i funkcjonalność serwisu), wstrzymujemy ofertę płatnych typów, aż do odwołania!

W tym dziale znajdziesz płatne typy bukmacherskie. Dział ten powstał z myślą o tych, którzy chcą zarobić na zakładach bukmacherskich. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży zakładów i typów, które od lat sami wykorzystujemy do zarabiania na obstawianiu jako "sportinwestorzy".

 

Jeśli chcesz zostać sport inwestorem i sam nie masz czasu na wielogodzinne analizy, nie znasz języków obcych lub poszukujesz gotowych, pewnych typów bukmacherskich, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

 

Na naszych typach możesz zarobić. Stosujemy kilka unikalnych metod typowania, niedostępnych nigdzie indziej, które pozwolą Tobie regularnie wygrywać u bukmachera i mieć dodatni zwrot z zainwestowanych pieniędzy.

 

GWARANCJA SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY

 

Na potwierdzenie naszych umiejętności dajemy Ci 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli dany miesiąc będzie ujemny (brak zysku) otrzymasz od nas pełny zwrot pieniędzy za wykupiony abonament. Wystarczy do nas napisać, a my zwrócimy Ci całą kwotę, za którą wykupiłeś u nas abonament.

 

Całą historię naszych typów znajdziesz poniżej (kliknij na miesiąc aby zobaczyć szczegóły):

 

Lipiec 2011 Sierpień 2011 Wrzesień 2011 Październik 2011 Listopad 2011 Grudzień 2011 Styczeń 2012 Luty 2012 Marzec 2012 Kwiecień 2012 Maj 2012 Czerwiec 2012 Lipiec 2012 Sierpień 2012 Wrzesień 2012 Październik 2012

 

Nasza oferta

 

 

Oferujemy płatny dostęp do profesjonalnych płatnych typów bukmacherskich, niepublikowanych nigdzie indziej. Co dostaniesz po wykupieniu abonamentu?

 

1. Otrzymasz na Twój adres e-mail nasze typy bukmacherskie. Zazwyczaj są to 1 do 2 typów dziennie (po kursie min. 1,5 do nawet 4, a czasami więcej),

 

2. Każdy typ otrzymasz odpowiednio wcześnie, abyś mógł ze spokojem go obstawić (zazwyczaj jest to 3 do 8 godzin wcześniej),

 

3. Oferujemy również pomoc w obstawianiu naszych meczy oraz wyborze bukmachera,

 

4. Dostaniesz Gwarancję satysfakcji lub Zwrot pieniędzy, jeśli dany miesiąc okaże się ujemny,

5. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji pod adresem mailowym: [email protected]

 

Jak wykupić dostęp do płatnych typów na naszej stronie?

 

Oferujemy 4 rodzaje abonamentów. Na  7 dni, 14 dni, 30 dni oraz 60 dni.

 

Uwaga! Typy zaczniesz otrzymywać natychmiast, jeszcze  w ten sam dzień w którym dokonasz płatności!

 

Aby dokonać zakupu wybranego przez Ciebie abonamentu wystarczy kliknąć odpowiednie logo znajdujące się poniżej pod danym rodzajem abonamentu i dokonać płatności wybierając dogodną dla siebie metodę lub wysłać SMS.

 

W formularzu przy płatności, należy podać swoje prawdziwe dane. Konieczne jest podanie swojego adresu e-mail, na który chcesz otrzymywać od nas typy bukmacherskie.

 

Jesteśmy legalnie działającą zagraniczną firmą i do każdej transakcji wystawiamy rachunek lub na życzenie fakturę. 

 

 

Wykup już teraz abonament (wystarczy kliknąć na logo dotpay i dokonać płatności w dowolnej formie) lub wysłać SMS w przypadku 1 typu.

   

Typy na 7 dni – cena 90 zł   teraz tylko 50 zł

Typy na 14 dni – cena 150 zł – teraz tylko 75 zł

Typy na 30 dni – cena 250 zł – teraz tylko 150 zł

Typy na 60 dni – cena 400 zł – teraz tylko 240 zł

 

Wykupu abonamentu można dokonać w dowolnym momencie w ciągu miesiąca.

System płatności obsługuje firma Dotpay:

 

Podsumowanie

Po wypełnieniu formularza przy wpłacie i uiszczeniu abonamentu, zaczniesz otrzymywać od nas płatne typy na swój e-mail. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości śmiało pisz na adres: [email protected]

 


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.