RB Lipsk – Atletico Madryt czyli starcie potencjalnych czarnych koni Ligi Mistrzów!

Zmiana formatu rozgrywek tegorocznej edycji Ligi Mistrzów sprawiła, że bardzo trudno wskazać faworytów do zwycięstwa w całym turnieju. O awansie w fazie pucharowej decyduje bowiem tylko jeden mecz, a wówczas gra się zupełnie inaczej niż w przypadku dwumeczów.

Teraz większe szanse mają zespoły teoretycznie słabsze, które w jednym meczu mogą postawić wszystko na jedną kartę i pokonać faworyta. Na takie scenariusze liczą RB Lipsk i Atletico Madryt, które po zmianie formatu rozgrywek zaczęły być nazywane czarnymi końmi turnieju.

Czwartkowa rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie. Oba zespoły prowadzone są przez wspaniałych szkoleniowców, którzy pragną zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Diego Simeone z Atletico był już kiedyś blisko tego sukcesu, ale wciąż brakuje mu tego najcenniejszego z klubowych trofeów. Z kolei Julian Nagelsmann z RB Lipsk nigdy nie był jeszcze tak blisko wspominanego pucharu. Obaj trenerzy wiedzą, że zmiana formatu dała ich zespołom szansę na sprawienie niespodzianki. Dlatego nie zawahają się ryzykować po to, aby rzeczywiście otworzyć sobie drogę to końcowego triumfu. To każe nam przypuszczać, że w czwartkowy wieczór będziemy świadkami znakomitego widowiska. Starcie defensywnie usposobionej i nastawionej na kontrataki drużyny Simeone oraz grającej ofensywnie i z pressingiem ekipy Nagelsmanna może okazać się pasjonujące. Oba zespoły od wygrania Ligi Mistrzów dzielą zaledwie trzy mecze i piłkarze zdają sobie z tego sprawę. Spotkanie może być naprawdę ciekawe, nawet dla kibiców niezwiązanych z żadnym z tych zespołów. Kto wygra i przybliży się do wygrania Ligi Mistrzów? Przekonamy się w czwartek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.