5 pomysłów na zabawy podczas podróży

Są chwile, kiedy naprawdę nie możesz uniknąć dłuższej podróży, aby dotrzeć do celu. W takich przypadkach ważne jest, aby rozpocząć podróż właściwą stopą i poszukać sposobów na rozrywkę podczas długich godzin podróży. Długie podróże mogą nie być najlepszą częścią podróży, ale nadal możesz podjąć kroki, aby upewnić się, że nie będą one również okropne!

Zapewnianie rozrywki podczas długich lotów i podróży tranzytowych w autobusach, pociągach lub innych środkach transportu może wydawać się skomplikowane i wyczerpujące. Ale przy odrobinie planowania i zaradności możesz znaleźć wiele rzeczy do zrobienia.

Jednak zanim zarejestrujesz się na wczesny poranny lot, zważ wszystkie opcje i skorzystaj z przydatnych sztuczek, aby zapewnić płynną podróż. Na przykład przez większość czasu najtańsze loty odlatują o najgorszych porach i mają naprawdę dziwne połączenia. Co więcej, bezbożne planowanie podróży może również zrujnować czas posiłków, dlatego dobrym pomysłem może być noszenie własnego jedzenia.

Czytać książki

Jeden z najbardziej oczywistych i preferowanych sposobów na spędzenie długich godzin w drodze, większość podróżnych lubi czytać podczas długich podróży. Wraz z pojawieniem się czytników e-booków i korzyściami płynącymi z posiadania smartfona możesz teraz nosić swoją własną bibliotekę, gdziekolwiek jesteś!

Oprócz ciekawych lektur, dzienników biznesowych, fabularnych thrillerów, możesz także korzystać z magazynów, gazet lub blogów, które można pobrać i czytać offline. Najlepiej unikać czytania na papierze, ponieważ fizyczne książki zajmują dużo miejsca w bagażu i mogą być uciążliwe.

Jeśli zbyt długie wpatrywanie się w ekran czytnika e-booków wydaje Ci się nudne i jesteś ciekawy doświadczenia z książkami w inny sposób, długa podróż to także dobry czas na posłuchanie audiobooka.

Korzystaj z rozrywki podczas lotu lub na pokładzie

Podróżowanie może być dość nudne i ponure, jeśli nie masz w zanadrzu sztuczek, które pozwolą Ci się nie nudzić. Jedną z najpopularniejszych form rozrywki podczas podróży jest skorzystanie z pokładowych lub pokładowych systemów rozrywki.

Obecnie większość linii lotniczych, firm kolejowych lub przewoźników autobusowych oferuje obiecujący wybór filmów i programów, które mogą być cudownym rozproszeniem podczas wyczerpujących podróży. Dzięki zestawowi słuchawek izolujących hałas będziesz mógł w pełni je wykorzystać!

Alternatywnie, istnieją nieskończone możliwości oglądania ulubionych seriali lub pobierania filmów z serwisów streamingowych online, takich jak Amazon Prime lub Netflix i przeglądania ich offline na urządzeniach elektronicznych lub smartfonie.

Na przykład istnieje szeroki wybór filmów science fiction i dokumentów poświęconych możliwości życia ludzkiego na Marsie na tego typu platformach. Oglądanie treści związanych tylko z tym jednym tematem może pomóc spędzić dużo czasu.

Graj w swoje ulubione gry

Inną gwarantowaną opcją zapewniającą rozrywkę jest granie w niektóre gry i obstawianie wyników meczów ulubionych drużyn u bukmacherów. Chociaż gra planszowa może być nieporęczna i odrobinę skomplikowana, noszenie talii kart do gry w remika, UNO lub blef jest wykonalne i całkiem proste! Aby uzyskać nieco nowoczesną wersję rozrywki, możesz również spojrzeć na Monopoly Deal i podobne.

Słuchaj muzyki i podcastów

Jeśli skończysz słuchając codziennie tych samych dobrych starych piosenek lub zwykłych hitów radiowych, wykorzystaj jak najlepiej swoje długie podróże, aby odkryć nowe utwory. Przed wyruszeniem w podróż utwórz listę odtwarzania w telefonie, iTunes, Spotify lub w dowolnym serwisie muzycznym. Zapoznaj się z powiązanymi zaleceniami i udostępnij je do słuchania offline.

Możesz także wybrać coś nowego i jednocześnie bawić się, podłączając niektóre podcasty. Jest to zarówno interesujące, jak i zabawne, zwłaszcza gdy nie chcesz czytać ani gapić się w ekran. Dostępnych jest wiele różnych podcastów do wyboru, od programów komediowych po programy samopomocy, numery muzyczne i nie tylko, aby zapewnić Ci zaangażowanie i rozrywkę.

Czerp inspirację z otoczenia

Zamiast czytać książkę, dlaczego nie spróbować jej napisać? Przy tak dużej ilości naturalnego piękna, które Cię otacza, może być łatwo zainspirować się do wzięcia długopisu podczas podróży. Z tego powodu nie ma lepszego czasu na wyciągnięcie laptopa czy laptopa i opisanie otoczenia.

Oprócz myślenia o krajobrazie, powiększ scenę, aby opisać kolory, atmosferę lub godne uwagi cechy. Możesz następnie wykorzystać swoje notatki jako inspirację do wiersza, opowiadania, powieści, scenariusza lub sztuki. Spróbuj wyobrazić sobie życie w miejscu docelowym i stwórz pasującą do niego historię, abyś podczas podróży mógł rozwijać zupełnie nowy świat.

Wniosek

Mamy nadzieję, że ten artykuł dostarczył Ci kilku przydatnych pomysłów na rozrywkę podczas długich podróży. Niektóre z działań sugerowanych powyżej wymagają trochę przygotowania, dlatego warto poświęcić chwilę przed kolejną podróż, aby pobrać dowolne aplikacje, e-booki czy podcasty, które pomogą Ci uniknąć nudy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.