Zakłady specjalne. Czym są i który bukmacher ma najlepszą ofertę?

Zakłady specjalne to rodzaj zakładów bukmacherskich. Ogólnie przyjęło się, że zakłady bukmacherskie przede wszystkim przeznaczone są dla tych, których fascynują różne dyscypliny sportowe. Zakłady specjalne przełamują ten stereotyp, oferując typy związane ze światem show biznesu, kultury, a nawet polityki.

Zakłady specjalne u legalnych bukmacherów w Polsce

Polscy, legalni bukmacherzy zauważyli rosnące zainteresowanie zakładami specjalnymi i postanowili włączyć je do swojej oferty. Specjalistą w zakresie wymyślania nośnych tematów na zakłady jest niewątpliwie BETFAN. Na stronie internetowej tego bukmachera znajdziesz cały dział poświęcony właśnie zakładom specjalnym. Ponadto, rejestracja z kodem promo BETFAN umożliwia Ci odebranie bonusu od portalu Bukmacher-legalny.pl. Korzystając z kodu, zwiększasz swój bonus powitalny, który przysługuje Ci raz, podczas zakładania konta. Aktualnie, najczęściej typowane są zakłady związane z wyborami prezydenckimi 2020. Typowanie na swojego kandydata umożliwia m.in. bukmacher eWinner.

Zakłady specjalne za granicą

Zakłady specjalne cieszą się największą popularnością głównie na Wyspach Brytyjskich. Gracze ochoczo obstawiali zakłady bukmacherskie dotyczące płci dziecka Książęcej Pary, czy nawet jakie imię będzie nosił. Z kolei znany ze swoich zakładów specjalnych, irlandzki bukmacher Paddy Power przygotował sekcję na swojej stronie, dedykowaną zakładom związanych z Prezydentem Stanów Zjednoczonych, Donaldem Trumpem. To chyba pierwszy taki przypadek w historii bukmacherki, kiedy to odrębna kategoria oficjalnej witryny bukmachera poświęcona jest jednemu politykowi. Według naszej opinii najciekawsze z oferowanych zakładów dotyczą rozwodu Melanii i Trumpa, odwołania Trumpa ze stanowiska prezydenta, wybudowania muru na granicy z Meksykiem, czy ogłoszeniu przez Trumpa istnienia istot pozaziemskich. A to jedynie wybrana garstka spośród stu zakładów o Trumpie!

Podsumowanie

Branża bukmacherska jest jedną z najbardziej konkurencyjnych. Pozyskiwanie nowych klientów to główne KPI dla tego rodzaju biznesów. Dlatego zakłady bukmacherskie starają się przede wszystkim wyróżnić swoją ofertę spośród innych dostępnych na rynku. Zakłady specjalne mogą w tym pomóc. Tym bardziej że ich tematy zawsze są głośne i szeroko omawiane przez społeczność w danym okresie.

Zakłady specjalne mają jeszcze jedną, ważną funkcję, o której nie wspomnieliśmy wcześniej. Mają one możliwość zmiany postrzegania branży bukmacherskiej przez osoby, które nigdy nie brały udziału w obstawianiu meczów i nie są specjalnie zainteresowane sportem. Bukmacherzy poprzez organizację zakładów specjalnych mogą nieco “ocieplić” swój wizerunek i odciąć się od stereotypów wiążących bukmacherkę z hazardem. Zakłady specjalne mają przede wszystkim ludzi bawić, jest to jedna z wielu form rozrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.