Czym są bonusy bukmacherskie i jak działają?

Bonusy bukmacherskie są dziś stałym elementem oferty wszystkich liczących się bukmacherów. Dzięki nim początkujący gracze mogą powiększyć swój początkowy kapitał, zwiększyć stan swojego konta, a w niektórych przypadkach – nie stracić środków w razie niepowodzenia, Mimo że bonusy bukmacherskie w wielu przypadkach prezentują się podobnie, tak naprawdę wiele je różni. Dowiedz się, jak działają i na co zwrócić szczególną uwagę, jeśli szukasz bukmachera z najlepszym bonusem na start.

Czym jest bonus bukmacherski

Podobnie jak w innych branżach, również w bukmacherce, najlepszym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów, jest danie im czegoś ekstra. W tym przypadku świetnie sprawdzają się bonusy bukmacherskie, czyli dodatkowe pieniądze na start, dla nowych graczy rejestrujących się w internetowych serwisach bukmacherskich. Idea bonusów jest prosta: zakładasz konto i otrzymujesz dodatkową kasę na obstawianie. Część bukmacherów określa precyzyjnie kwotę bonusu (np. 200 zł na start), część uzależnia jego wysokość od wysokości twojego kapitału początkowego. Przykładowo, dany bukmacher oferuje nam bonus „100% na start”. Oznacza to, że jeśli wpłacimy do depozytu 100 zł, nasz wkład zostanie pomnożony dwukrotnie i w efekcie nasze środki na grę wyniosą 200 zł. Oczywiście bukmacherzy bronią się przed nachalnym wykorzystywaniem tego rodzaju promocji, ustalając górną stawkę bonusową, oferując np. bonus 100%, ale nie wyższy niż 1000 zł.

Wielu bukmacherów, różne bonusy

Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że nie każdy bukmacher oferuje takie same warunki wykorzystania bonusowej kwoty. Zwykle, wypłata tych środków możliwa jest po uzyskaniu określonego obrotu na koncie, np. stanowiącego trzykrotność kwoty bonusowej. Przykład: wpłaciłeś do depozytu 100 zł, otrzymałeś bonus 100 zł, więc możliwość wypłaty kwoty bonusowej będziesz mieć dopiero po obstawieniu zdarzeń na łączną kwotę 300 zł.

Sposobem na odebranie darmowego bonusu są często kody promocyjne. Po ich przepisaniu w trakcie rejestracji otrzymujemy bonusową kwotę. Kody promocyjne zapewniają dostęp do wielu innych usług i promocji oferowanych przez danego bukmachera. np. kod promocyjny Fortuna uprawnia do obstawienia zakładu bez ryzyka na maksymalną kwotę 525 zł, zapewnia bonusy kursowe oraz atrakcyjne bonusy od wpłaty.

Bonusy bukmacherskie stanowią bardzo korzystną alternatywę dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zdarzeń sportowych, przy jednoczesnej kontroli własnego budżetu. Warto z nich skorzystać, gdyż jak widać – zapewniają wiele wymiernych zysków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.