Już tylko miesiąc do gali KSW Colosseum!

Przed nami najważniejsza gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 r na Stadionie Narodowym w Stolicy odbędzie się gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 Colosseum, na której zobaczymy największe sławy narodowego i kontynentalnego MMA. Będzie to niezapomniany wieczór – jak już potwierdzili twórcy padnie rekord widzów zebranych na trybunach – KSW 39 live oglądać będzie około 50 tysięcy kibiców.

Nie tylko pod względem liczebności kibiców będzie to doskonała gala, a także pod względem sportowym – aż w pięciu z jedenastu ustalonych starć stawką będzie mistrzowski pas federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Sympatycy zgromadzeni na trybunach jak również przed telewizorami już od początku gali powinni spodziewać się niezwykłych emocji – w pierwszej walce zawodniczki Ariana Lipski i Diana Belbita walczyć będą o pas w klasie do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka zawodniczek na gali, w następnych 10 bitwach konkurować będą zawodnicy.

Gala KSW 39 będzie ważna również pod innym powodem – w kluczowej walce eventu rękawice skrzyżują dwaj zwycięzcy Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski live stoczą bój, jaki da odpowiedź na pytanie – który z tych dwóch wspaniałych zawodników jest najmocniejszy!

Jak zwykle entuzjaści MMA liczyć będą również na pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Owym razem konkurentem byłego strongmana będzie przeciwnik sprzed lat, właśnie w zawodach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Popularny „Tyberian” jak dotychczas w formule MMA stoczył trzy wojny – wszystkie kończyły się tryumfem Kowalczyka już w inauguracyjnych rundach. Pojedynek Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk live z pewnością będzie dla zwolenników zgromadzonych na stadionie czymś fascynującym i można liczyć na superciężkie starcie dwóch siłaczy.

Wielkim zaabsorbowaniem cieszyć się będzie także bitwa Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski na żywo to będzie wysoce zachwycające starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w świetnym stylu pokonał na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 37 dotychczasowego rekordzisty wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tej rywalizacji nie będzie miał nic do stracenia a przypuszczalna wygrana awansuje go na wierzchołek wagi ciężkiej.

Następna konkurencja do której dojdzie w Warszawie to starcie z cyklu „freak fight’u”: Popek Monster – Robert Burneika na żywo z oczywistością będzie ważnym zdarzeniem. Wojna prawdopodobnie nie będzie stać na wielkim poziomie sportowym, natomiast z pewnością będzie owe widowisko jakiego wyczekują miłośnicy pod względem wyjątkowego komercyjnego wydarzenia. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Wyłącznie na gali KSW Narodowy!

Ciąg dalszy ciężkich pojedynków… kolejną rozgrywką jaką na gali KSW Colosseum na żywo będą mogli fascynować się kibice będzie starcie dwóch znanych reprezentantów wagi ciężkiej. Przeszłego już rekordzisty z niedawnym konkurentem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie duży hit, który najprawdopodobniej wyselekcjonuje reprezentanta, jaki w kolejnej swojej wojnie będzie walczyć o mistrzowski pas.

Obok wymienionych walk zobaczymy pięć kolejnych, w których aż w trzech pulą będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej konkurować będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego tronu do 70 kilogramów, a Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii spróbuje zachować pas rekordzisty wagi piórkowej.

Wszak to nie wszystko! Na ten powrót wypatrywali wszelacy fani MMA w Polsce – do klatki wraca Łukasz Jurkowski. Konkurentem lokalnego reprezentanta (niedawno komentatora gal KSW) będzie Rameau Sokoudjou, który stosownie świeżo walczył o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Wracający po 6 latach przerwy „Juras” podejmuje więc trudnego przeciwnika a sympatycy mogą spodziewać się niewyobrażalnie popularnej bitwy. Co więcej, na Stadionie Narodowym własny debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – polski zapaśnik, który w stylu klasycznym wypracował brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a także srebrne medale mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy.

  

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 25.04.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)

Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)

Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)

Popek Monster – Robert Burneika

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)

Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)

Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)

Damian Janikowski vs Julio Gallegos (-84kg)

Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

 

Oficjalny trailer KSW 39: Colosseum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.