Bonus na The World Games Wrocław 2017!

0

Obstawiaj przez cały tydzień wydarzenia związane z The World Games na kuponach kombi i wygraj dodatkowo aż 500 złotych w LV BET!

Zbieraj zwycięskie kupony kombi z wydarzeń The World Games z minimum 3 selekcjami, wyślij je po zakończeniu imprezy na skrzynkę pocztową promocje@lvbet.pl, trzech typujących graczy z najwyższą sumą kursów z wysłanych kuponów otrzyma nagrody!

1. miejsce – bonus 500 złotych,

2. miejsce – bonus 200 złotych,

3. miejsce – bonus 100 złotych.

Numery wygranych kuponów kombi z minimum trzema selekcjami z wydarzeń The World Games wyślij do 2. sierpnia 2017 do godziny 15:00 na adres promocje@lvbet.pl

     

ODBIERZ ZA DARMO 20 PLN W LV BET

1. Zarejestruj się przez TEN LINK

2. Otrzymasz bonus o równowartości 20 PLN

3. Zagraj pierwszy zakład za darmowe pieniądze!

4. Złóż pierwszy depozyt i odbierz dodatkowo nawet do 1000 PLN!

   

Regulamin i szczegóły konkursu na stronie bukmachera.

ODBIERZ DARMOWE 20 PLN

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.