Bonusy bez depozytu – czym są, jakie oferują legalni bukmacherzy?

Bonusy bez depozytu to rodzaj promocji jaką firmy bukmacherskie oferują swoim klientom. Bonusy bez depozytu przyznawane są zazwyczaj nowym użytkownikom, ale są również wyjątki kiedy otrzymują go również lojalni klienci. Największą atrakcyjnością takiego bonusu jest to że uzyskujemy go zupełnie za darmo bez żadnego wkładu z naszej strony.

Legalni bukmacherzy zazwyczaj rzadko dają swoim klientom takie promocje ze względu na starty jakie wtedy ponosi firma. Bukmacherzy takie bonusy przyznają za pomocą różnych metod co opisuje w dalszej części artykułu. Darmowe środki jakie dostajemy na grę, zazwyczaj nie są zbyt duże, ale jak wiadomo w zakładach wzajemnych nawet niewielkie kwoty przy odrobinie sprytu i szczęścia mogą przynieść ogromne zyski.

Rodzaje bonusów bez depozytu

W chwili obecnej firmy bukmacherskie oferują kilka rodzaji bonusów bez depozytu. Najczęstsze promocję jakie oferują legalni bukmacherzy to: bonus za rejestrację, bonus za pobranie aplikacji mobilnej, bonus dla osoby polecającej, bonus za pierwszą wpłatę oraz bonusy z kodów promocyjnych. Poniżej przedstawiam bardziej szczegółowy opis każdego z nich.

Bonus za rejestrację – Niektórzy bukmacherzy oferują bonus za samo założenie konta na ich stronie internetowej gdzie możemy obstawiać zakłady. Wartość takiego bonusu to zazwyczaj 5-20zł.

Bonus za pobranie aplikacji mobilnej – Bonus bez depozytu można również otrzymać za pobranie aplikacji danego bukmachera. Ich kwoty również nie są zbyt wysokie i wąchają się w granicach 5-20zł

Bonus dla osoby polecającej – Niektóre firmy bukmacherskie dają możliwość uzyskania dodatkowych środków bonusowych w zamian za polecenie ich firmy. Aby osoba polecająca mogła otrzymać taki bonus należy podać jej nazwę użytkownika w odpowiednim miejscu podczas rejestracji.

Bonus za pierwszą wpłatę – Kolejnym rodzajem bonusu jest bonus za pierwszą wpłatę. Ten bonus nie jest może do końca bez depozytu ponieważ aby go otrzymać musimy najpierw wpłacić środki na nasze konto. Następnie na nasze konto bonusowe wpływa taka sama kwota jaką wpłaciliśmy w gotówce. Np. gdy wpłacimy 100zł na nasze konto bonusowe również wpłynie 100zł. Niestety tutaj zazwyczaj ustalany jest pewien limit środków jakie uzyskujemy za darmo, większość bukmacherów ustala taki limit na 1000zł. Oznacza to że gdy wpłacimy więcej niż tysiąc złotych to bonusu i tak uzyskamy max 1000zł.

Bonus z kodu promocyjnego (np. Fortuna kod promocyjny) – kolejny rodzaju bonusu to promocja zachęcająca potencjalnych klientów do założenia konta właśnie u danego bukmachera. Aby uzyskać taki bonus wystarczy przejrzeć aktualne zestawienie bonusów i wybrać interesującego nas bukmachera. Kod promocyjny taki należy wpisać podczas rejestracji i w ten sposób otrzymujemy dodatkowy bonus. Wartość takiego bonusu również nie jest zbyt wysoka i wacha się w granicach 10-50zł.

W przypadku otrzymania bonusu bez depozytu środki z niego nie mogą być wypłacone i mogą zostać przeznaczone jedynie na grę u danego bukmachera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.