11 kolejka Plus Ligi!

W sobotniej odsłonie Plus Ligi czekają nas głównie spotkania faworytów ze średniakami ligowymi, stąd też trudno spodziewać się niespodzianek. Szansę na zarobek może nam dać za to zespół z Radomia, który dziś zamelduje się w Bielsko-Białej.


Po 10 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół Czarnych Radom, który plasuje się na 5 miejscu z dorobkiem 20 oczek. Niżej stoją notowania zespołu z Bielsko-Białej, który dotąd zebrał tylko 6 punktów i zajmuje 11 miejsce. Nie powinien dziwić zatem fakt, że to goście będą faworytem 11 kolejki Plus Ligi.

Tym bardziej, że gospodarze wygrali dotąd tylko 2 mecze w tym sezonie, pokonując jedynie rywali z samego dna tabeli Plus Ligi. Radomianie wygrali już 7 z 10 spotkań i nie spodziewam się, aby w sobotę znów zgubili oczka.

Tym bardziej, że za sobą mają całkiem udane tygodnie. 4 ostatnie kolejki to 4 zwycięstwa Czarnych, w tym także wyjazdowe w Gdańsku i Olsztynie. Zawsze tracili sety, ale wychodzili obronną ręką. Tymczasem Bielszczanie rzadko zdobywają sety. 6 ostatnich spotkań to tylko 5 wygranych setów, w tym trzy w zwycięskim starciu z Częstochowianami. Ostatnio dostali u siebie lanie od Olsztynian 0-3, którzy kolejkę później musieli uznać wyższość Radomian.

Tym samym w 11 kolejce Plus Ligi spodziewam się kolejnego wyjazdowego zwycięstwa Czarnych. Typuję wygraną gości. Aktualna dobra seria Radomian w połączeniu ze słabą skutecznością Bielszczan powinna przynieść punkty gościom.

Kurs na Bielszczan wynosi 2.80, zaś za wygraną Czarnych Betclic płaci 1.40.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.