24 kolejka Plus Ligi

0

24 kolejka Plus Ligi będzie rozkręcać się dość powoli. Zaczynamy już dziś od przeciętnego starcia w Będzinie. Beniaminek rozgrywek podejmie u siebie AZS Politechnikę Warszawa. O dziwo, gospodarze przystąpią do meczu jako faworyt. Spełnią pokładane w nich nadzieje?

Po 23 kolejkach wyżej w tabeli Plus Ligi stoi zespół z Warszawy, który z dorobkiem 24 oczek zajmuje 9 pozycję. Na samym dnie tabeli od wielu kolejek plasuje się natomiast drużyna MKSu, która wywalczyła zaledwie 14 oczek. Tym samym wydaje się, że faworytem piątkowego meczu w Będzinie powinien być zespół AZS.

A tak zdaniem bukmacherów nie jest, choć ci nie dają jednoznacznego wskazania na drużynę gospodarzy. MKS wyraźnie nieco odżył i w 5 ostatnich kolejkach dwa razy triumfował u siebie. Będzinianie wygrywali tu z ZAKSĄ i Indykpolem Olsztyn. Faktycznie, na wyjazdach nadal dostają srogie lania, ale w piątek grają u siebie. Znów wykorzystają atut własnego boiska?

W dużo gorszych nastrojach do piątkowego starcia podejdzie zespół z Warszawy. AZS przegrał ostatnie 5 ligowych spotkań wygrywając w sumie tylko 2 sety. Faktycznie ? grał z mocarzami ligowymi z Bełchatowa, Jastrzębskiego Węgla i Resovii. Aczkolwiek z tymi, którzy w Będzinie ostatnio przegrywali, AZS grając u siebie ugrał tylko 1 seta. To oznacza, że na wyjeździe tym bardziej sobie nie poradzi?

Jesienią w Warszawie lepsza była drużyna AZS, wygrywając 3-1. Rewanż Będzinian już w piątek?

Kurs na MKS Będzin wynosi 1.72, zaś za wygraną AZS Warszawa Bet365 płaci 2.00.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.