Akademicy zatrzymają Skrę?

W 11 kolejce Plus Ligi warto przyjrzeć się starciu Akademików z Politechniki Warszawskiej ze Skrą Bełchatów. AZS stawi się w sobotę w hali Brunatnych i powalczy o sprawienie niespodzianki. Ta sztuka będzie jednak bardzo trudna do wykonania.


Po 10 kolejkach wyżej w tabeli stoi Skra, która zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 23 oczek. Niżej plasują się goście z Warszawy, którzy zgromadzili 10 oczek i zajmują 7 miejsce w tabeli Plus Ligi. Tym samym nie dziwi optymizm bukmacherów, którzy są przekonani co do zwycięstwa Skry.

Tym bardziej, że Brunatni grają ostatnio bardzo skutecznie. 6 ostatnich spotkań, czy to w Plus Lidze, czy w Pucharach, kończyli zwycięstwami 3-0. Pod koniec listopada pokonali choćby Delektę Bydgoszcz 0-3, która sprawiła sporo problemów Politechnice (3-1). Grywali raczej ze średniakami ligi, ich terminarz omijał innych pretendentów do wygrania Plus Ligi. Nie mniej jednak skuteczność punktowania powinna zadowalać kibiców Bełchatowian. 6 meczów bez straty seta? Robi Wrażenie.

A mecz z Delektą był właściwie jedynym wygranym przez Akademików w ostatnich tygodniach. 6 ostatnich starć to tylko jedno zwycięstwo Warszawian! O mały włos nie wygrali z Jastrzębskim Węglem, ale tak to raczej grzecznie oddawali oczka. W 11 kolejce Plus Ligi zapewne znów wiele nie zwojują z tak dysponowaną Skrą. Typuję wygraną gospodarzy z handicapem +2,5 seta dla gości po kursie 1.50. Tak dysponowana Skra nie może się zatrzymać na Politechnice, urwanie seta w hali Bełchatowian jak dla mnie też nie wchodzi w grę.

Kurs na Skrę wynosi 1.01, zaś za wygraną Politechniki betclic płaci 13.50.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
STS
4,8 rating
Załóż konto w STS i odbierz pakiet bonusów 1129 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic
Partnerzy

Fortuna