Analiza meczu : Polska – Iran

0

W sobotę czekają nas kolejne spotkania Pucharu Świata. W Osace, Polska będzie podejmować Iran.

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Polacy do tego meczu podchodzą jako liderzy Pucharu Świata. Obok Amerykanów, Polacy są jedyną reprezentacją niepokonaną na tym turnieju. Biało-Czerwoni wygrali kolejno z Tunezją, Argentyną i Rosją nie tracąc przy tym ani punktu. Największą gwiazdą naszej drużyny jest oczywiście Bartosz Kurek, który szczególnie w meczu z Rosją błysną swoją niezwykłą formą. Dobrze na tym turnieju prezentuję się również Rafał Buszek. Niestety z powodu kontuzji zabraknie Grzegorza Łomacza i na tą chwile został nam jeden rozgrywający – Fabian Drzyzga.

Irańczycy nieco słabiej rozpoczęli obecny Puchar Świata. Persowie najpierw przegrali z Argentyną 3-1, a następnie ograli Tunezję i Wenezuelę. Ostatnimi jednak czasy Iran nieco spadł z poziomu. Widać to było szczególnie podczas eliminacji do Ligi Światowej, gdzie Persowie od połowy rozgrywek praktycznie nic nie grali. W kadrze na Puchar Świata zabrakło najlepszego libero Persów – Mohammeda Zarifa. Jako plus można zaliczyć to iż Iran gra tutaj bez presji. Ewentualny awans na Igrzyska w Rio może zapewnić sobie na własnym podwórku gdzie praktycznie nie ma konkurencji.

Podsumowując jednak, faworytem tego meczu będą Polacy. Iran jest jednak groźnym i niewygodnym rywalem i na pewno ugra przynajmniej jednego seta.

Nasz typ :
Over 3,5 seta- 1.45

OddsRingna zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.15, a z kolei na to iż zwycięży Iran – 3.50

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.