Analiza meczu : Wenezuela – Polska

0

W niedziele czekają nas kolejne spotkania Pucharu Świata. W hitowym meczu piątej kolejki, Polska będzie podejmować Tunezję.

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Polacy do tego meczu podchodzą jako liderzy Pucharu Świata. Obok Amerykanów, Polacy są jedyną reprezentacją niepokonaną na tym turnieju. Biało-Czerwoni wygrali kolejno z Tunezją, Argentyną, Rosją i Iranem. Największą gwiazdą naszej drużyny jest oczywiście Bartosz Kurek, który szczególnie w meczu z Rosją błysną swoją niezwykłą formą. Dobrze na tym turnieju prezentuję się również Rafał Buszek. Niestety z powodu kontuzji zabraknie Grzegorza Łomacza i na tą chwile został nam jeden rozgrywający – Fabian Drzyzga.

Wenezuela jak dotąd jest jedną z najsłabszych drużyn na tym turnieju. Drużyna z Ameryki wygrała tylko jedno spotkanie i odniosła trzy porażki. Trzeba jednak oddać, że w meczu z Argentyną (2-3) i Tunezją (3-2), Wenezuela zaprezentowała się bardzo dobrze. Jest to jednak drużyna opierająca się na jednym graczu. Jeśli Pinerua jest w formie to Wenezuela gra bardzo dobrze.

Podsumowując jednak, faworytem tego meczu będą Polacy. Wenezuela szczególnie z Pineruą w formie może być dość groźna i ugrać z Polska przynajmniej jednego seta.

Nasz typ :
Over 3,5 seta- 3.65

OddsRingna zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.05, a z kolei na to iż zwycięży Iran – 15.00

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.