Analiza meczu : Wenezuela – Polska

0

W niedziele czekają nas kolejne spotkania Pucharu Świata. W hitowym meczu piątej kolejki, Polska będzie podejmować Tunezję.

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Polacy do tego meczu podchodzą jako liderzy Pucharu Świata. Obok Amerykanów, Polacy są jedyną reprezentacją niepokonaną na tym turnieju. Biało-Czerwoni wygrali kolejno z Tunezją, Argentyną, Rosją i Iranem. Największą gwiazdą naszej drużyny jest oczywiście Bartosz Kurek, który szczególnie w meczu z Rosją błysną swoją niezwykłą formą. Dobrze na tym turnieju prezentuję się również Rafał Buszek. Niestety z powodu kontuzji zabraknie Grzegorza Łomacza i na tą chwile został nam jeden rozgrywający – Fabian Drzyzga.

Wenezuela jak dotąd jest jedną z najsłabszych drużyn na tym turnieju. Drużyna z Ameryki wygrała tylko jedno spotkanie i odniosła trzy porażki. Trzeba jednak oddać, że w meczu z Argentyną (2-3) i Tunezją (3-2), Wenezuela zaprezentowała się bardzo dobrze. Jest to jednak drużyna opierająca się na jednym graczu. Jeśli Pinerua jest w formie to Wenezuela gra bardzo dobrze.

Podsumowując jednak, faworytem tego meczu będą Polacy. Wenezuela szczególnie z Pineruą w formie może być dość groźna i ugrać z Polska przynajmniej jednego seta.

Nasz typ :
Over 3,5 seta- 3.65

OddsRingna zwycięstwo Polski oferuje kurs 1.05, a z kolei na to iż zwycięży Iran – 15.00

ZOBACZ OFERTĘ ODDSRING
OddsRing

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.