Brazylia kontra Niemcy.

0

W poniedziałek znów będziemy świadkami kolejnych emocjonujących spotkań Mistrzostw Świata. Dziś swoje rozgrywki rozpoczynać będzie Grupa B, gdzie Brazylijczycy będą podejmować Niemców.ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA TO SPOTKANIE

Brazylia to absolutny top światowej siatkówki. Canarinhos od lat są w finale prawie każdego dużego turnieju. Do Polski przyjeżdżają jako obrońcy tytułu Mistrzów Świata. Cztery lata temu we Włoszech pomimo kilku porażek Brazylijczykom udało się dojść do finału. Tam ostatecznie pokonali rewelacje rozgrywek – Kubę i zdobyli złoty medal. Również w turnieju Ligi Światowej, Canarinhos potwierdzili swoją formę. Tam pomimo początkowych problemów, ostatecznie kosztem Polaków awansowali do Final Six gdzie doszli do samego finału. Pogromcami Brazylii stały się dopiero Stany Zjednoczone, które pokonały drużynę z Ameryki Południowej 3-0. W tym turnieju wyróżnionych zostało tróje graczy reprezentacji Canarinhos : Lucarelli, Saatkamp oraz Souza. Wydaję się iż również w Polsce będą oni głównymi postaciami swojej reprezentacji.

Niemcy od kilku lat starają się dołączyć do czołówki światowej siatkówki. Bardzo blisko byli cztery lata temu, gdzie na Mistrzostwach Świata uplasowali się na ósmej pozycji. Do Polski reprezentacja Niemiec przyjeżdża by co najmniej powtórzyć ten wynik. W tegorocznej Lidze Światowej Niemcy jednak nie zaprezentowali się najlepiej. Odpadli już w fazie grupowej gdzie mierzyli się z Francją, Japonią oraz Argentyną. Ostatecznie podopieczni Vitala Heynena uplasowali się na trzecim miejscu, z pięcioma zwycięstwami na koncie. Najgroźniejszą bronią Niemców będzie na pewno Georg Grozer. Atakujący naszych zachodnich sąsiadów przez wiele lat brylował na polskich boiskach w barwach Asseco Resovii. W ostatnim sezonie przeniósł się jednak do włoskiej Serie A. Brazylijczycy muszą być szczególnie czujni gdyż Grozer w pojedynkę potrafi przesądzić o losach spotkania.

Faworytem tego spotkania będzie oczywiście reprezentacja Brazylii. Canarinhos swoją dobrą formę zaprezentowali już podczas Ligi Światowej i wydaję się, że będą chcieli ją potwierdzić już na początku mundialu.

Bet365 na zwycięstwo Brazylijczyków oferuje kurs 1.30, a na to iż wygrają Niemcy – 3.50.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.