Budowlani w odwrocie?

W sobotniej odsłonie Orlen Ligi zapraszam na mecz w Muszynie. Miejscowy zespół Fakro podejmie dziś rywali Budowlanych Łódź. Wygląda na to, że gospodarze znów będą celować w 3 oczka i awans w tabeli. Czy ta sztuka im się uda?


Po 17 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół Muszyny, która zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 oczek. Tylko piętro niżej, a zatem na 7 miejscu, plasuje się zespół Budowlanych, który zdobył jak dotąd 22 oczka. Jeżeli dziś przegrają w Muszynie, to walka o czołową piątkę Orlen Ligi wydaje się być dla nich stracona. Ostatni mecz w Łodzi wygrali Budowlani 3-2, ale dwa poprzednie padły łupem Muszynianek. Już będzie w sobotę?

Spodziewam się kolejnej wygranej gospodarzy. Muszynianki wyraźnie wróciły do gry i choć nie powalczą o czołową trójkę Orlen Ligi, to już miejsce tuż za podium jest dla nich osiągalne. Aby osiągnąć ten cel dziś muszą ograć Łodzianki. Po dobrych ostatnich tygodniach w wykonaniu drużyny Fakro wydaje się, że ten cel jest bardzo możliwy do zrealizowania. Dwie wygrane z Az. Baku, a w Orlen Lidze pewne wygrane wyjazdowe w Sopocie i Pile 1-3. W sobotę to Muszynianki są moim faworytem.

Tym bardziej, że ich najbliższe rywalki ostatnio nie zachwycają. 5 meczy to 3 porażki. Łodzianki były lepsze w starciu z outsiderami tabeli z Legionowa i Bydgoszczy, ale w starciu z teoretycznie lepszymi drużynami z Polic, Sopotu i Dąbrowy Górniczej ugrały w sumie tylko jednego seta.

Nie oszukujmy się ? dały się wyprzedzić w tabeli drużynie z Muszyny, a w sobotę dodatkowo powiększą swoją stratę do zespołu? Fakro. Typuję wygraną gospodarzy z handicapem -1,5 seta.

Kurs na Fakro wynosi 1.20, zaś za wygraną Budowlanych Łódź betclic płaci 4.00

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.