Czarni sprawią problemy faworytowi?

W sobotniej odsłonie Plus Ligi spore problemy z wygraniem swojego spotkania ma mieć zdaniem bukmacherów Jastrzębski Węgiel. W 22 kolejce stawi się w Radomiu, by zagrać z miejscowymi Czarnymi. Faktycznie się potknie?

Po 21 kolejkach wyżej w tabeli stoi Jastrzębski, który z dorobkiem 45 oczek zajmuje 5 miejsce. Nieco niżej notowany jest zespół z Radomia. Czarni zgromadzili jak dotąd 27 punktów, co daje im 8 lokatę w Plus Lidze. Tym samym nie dziwi fakt, że faworytem spotkania jest zespół gości.

W 6 ostatnich spotkaniach między sobotnimi rywalami aż 5 razy wygrywał zespół Jastrzębskiego Węgla. Podobnie było w rundzie jesiennej, kiedy to Radomianie ulegli na wyjeździe 3-1. z kolei rok temu grając analogiczne spotkanie Czarni przegrali 0-3. Jak będzie rok później?

Powtórzenie tego scenariusza jest całkiem możliwe. Jastrzębski całkiem nieźle radzi sobie w ostatnich tygodniach. Z powodzeniem grywa w rozgrywkach europejskich, zaś w Plus Lidze pewnie punktuje`. W ostatnich 3 kolejkach sięgnął po komplet punktów, wygrywając na wyjeździe z ZAKSĄ oraz u siebie z warszawską Politechniką i Indykpolem Olsztyn. Nie są to mocarze ligowi ? podobnie zresztą jak rywale z Radomia. Możemy się zatem spodziewać kolejnego zwycięstwa Jastrzębskiego Węgla?

Czarni nie mają za sobą udanych tygodni. Długo trzymali się nad kreską, jednak od 9 kolejki ich notowanie wyraźnie spadły. W 5 ostatnich spotkaniach wygrali 2 razy, ze średniakami ligowymi. W starciach z już nieco mocniejszymi rywalami z Lubina, Bełchatowa i Rzeszowa wprawdzie ugrali sporo setów, bo 3, ale zdobyli tylko jedno oczko. Przed tygodniem sprawili sporą niespodziankę, ulegając dopiero po tie breaku liderowi z Rzeszowa. Staną na wysokości zadanie również w 22 kolejce?

Kurs na Czarnych Radom wynosi 2.80, zaś za wygraną Jastrzębskiego Węgla Bet365 płaci 1.40.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN