Hit 16 kolejki Orlen Ligi!

W sobotniej odsłonie Orlen Ligi czeka na nas hit 16 kolejki tych rozgrywek. Już dziś we Wrocławiu miejscowy Impel podejmie rywalki z MKS Dąbrowy Górniczej. A to oznacza starcie dwóch drużyn z czołówki tabeli!

Po 15 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół z Wrocławia, który z dorobkiem 30 oczek zajmuje trzecią pozycję. Niżej sklasyfikowana jest drużyna MKSu. Dąbrowianki zgromadziły jak dotąd 37 punktów, co daje im czwarte miejsce w Orlen Lidze. Tym samym nie dziwi fakt, iż zdaniem bukmacherów sobotnie spotkanie ma stać na wysokim, wyrównanym poziomie!

Bilans starć między dzisiejszymi rywalkami jest dość wyrównany. W 9 ostatnich spotkaniach 5 razy wygrywał zespół MKSu, zaś 4 razy Impel. Faktem jest, że Wrocławianki ostatnio wyraźnie poprawiły ten bilans, bowiem 3 ostatnie starcia z Dąbrowiankami rozstrzygnęły na swoją korzyść. W rundzie jesiennej na wyjeździe Impel wygrał 1-3, zaś przed rokiem we Wrocławiu wygrały gospodynie w tym samym wymiarze. Podobnie będzie w 16 kolejce?

Nie jestem do tego jednoznacznie przekonany. MKS w 5 ostatnich kolejkach sięgnął po komplet zwycięstw. Jako pierwszy zespół w Orlen Lidze ograł zresztą przed 2 tygodniami lidera z Polic. Faktem jednak jest, że MKS dużo kosztują te zwycięstwa ? 3 z 5 spotkań kończył jako zwycięzca dopiero po 5 setach. Będzie miał równie dużo swobody we Wrocławiu?

Impel nie podejdzie do 16 kolejki w równie dobrych humorach. Wrocławianki w 4 ostatnich kolejkach wygrały tylko 2 razy, ulegając w dwóch ważnych spotkaniach liderowi i wiceliderowi Orlen Ligi. W sobotę znów zagrają w topowym rywalem ? znów zaliczą porażkę?

Kurs na Impel wynosi 1.50, zaś za wygraną MKSu Bet365 płaci 2.50.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.