Kogo łupem padnie Liga Światowa?

0

Już za niespełna dwa tygodnie poznamy zwycięzcę tegorocznej edycji Ligi Światowej. Wciąż nie jesteśmy pewni składu finałowej szóstki, która będzie reprezentowała poszczególne grupy drużyn.

Największe szanse na wygranie LŚ bukmacherzy dają Brazylii. Utytułowany zespół na razie prowadzi w rozgrywkach grupy A, a po dwukrotnym ograniu w ostatnim tygodniu Bułgarów praktycznie zapewnił sobie awans do kolejnego etapu Ligi Światowej. To z pewnością obok Włochów najpoważniejszy kandydat do triumfu w całych zawodach.

Drudzy w kolejce do tytułu mają być właśnie Włosi. Zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego prowadzą aktualnie w swojej grupie gromadząc 19 oczek w 10 spotkaniach.

Wyprzedzają m.in. Rosjan, Niemców czy Serbów, tym samym Włosi w grupie B pokazują ogromną klasę. Niecierpliwie czekam na ich bezpośrednie starcie z ekipą Brazylii! Kolejne miejsca w kolejce do tytułu zajmują Rosjanie, a dopiero potem Polacy i Bułgarzy. Nasi reprezentanci bronią tytułu zwycięzcy LŚ sprzed roku, ale na razie nawet sam ich awans do kolejnego etapu rywalizacji tegorocznej edycji stoi pod znakiem zapytania. O wszystkim zadecydują dwa spotkania z Bułgarią, która także myśli o awansie z grupy A. Na razie to rywale mają oczko więcej w tabeli, oby się to zmieniło po najbliższy dwumeczu z Bułgarami.

Kto wygra tegoroczną edycję LŚ?

Brazylia 1.90
Włochy 5.00
Rosja 5.00
Polska 10.00
Bułgaria 10.00

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.