Lider pewny swego?

W 22 kolejce Plus Ligi najciekawiej zapowiada się starcie w Lubinie, gdzie miejscowe Cuprum Mundo podejmie Trefl Gdańsk. Dużo emocji powinno też dostarczyć spotkanie w Bełchatowie. Już dziś miejscowa Skra podejmie Transfer Bydgoszcz. Utrzyma fotel lidera i sięgnie po komplet oczek?


Po 21 seriach spotkań wyżej w tabeli stoi Skra, która z dorobkiem 52 oczek zajmuje fotel lidera. Nieco niżej, bo na 4-tym stopniu drabinki Plus Ligi, znajduje się drużyna z Bydgoszczy. Transfer ma na swoim koncie 46 oczek. Tym samym nie dziwi fakt, że lekkim faworytem tego spotkania będzie drużyna gospodarzy.

Tym bardziej, że Bełchatowianom bardzo dobrze wychodzą spotkania z Transferem. W 11 ostatnich starciach wygrywali aż 10 razy. Jesienią w Bydgoszczy padł wynik 0-3 dla Skry, zaś rok temu w analogicznym dla sobotniego meczu spotkaniu Bełchatowianie ponownie wygrali bez straty seta. To oznacza, że dziś możemy się spodziewać tego samego?

To całkiem możliwe. Skra dobre występy na europejskich parkietach przeplata poprawnymi meczami w Plus Lidze. W 3 ostatnich starciach zapisała na swoim koncie komplet oczek, wygrywając bez straty seta ze średniakami ligowymi z Warszawy, Radomia i Kielc. Wydaje się, że zimny prysznic Bełchatowianom się bardzo przydał. Spadli już nawet na 3 miejsce w tabeli Plus Ligi, by teraz powrócić na szczyt zupełnie odmienieni. Zostanie tak do końca sezonu?

A co słychać w Bydgoszczy? Miejscowy Transfer ma bardzo dobry sezon, choć ostatnio lubi już gubić sety. W 4 ostatnich ligowych spotkaniach wygrał 3 razy, ulegając jedynie w Gdańsku. Zaskakiwał mało pozytywnie grając u siebie z AZS Częstochowa czy Cuprum Mundo, oddając rywalom po secie. Stać Bydgoszczan na rywalizację z liderem tabeli?

Nie spodziewam się takiego zdarzenia. Typuję wygraną Skry z handicapem -1,5 seta.

Kurs na Skrę wynosi 1.20, zaś za wygraną Transferu Bydgoszcz bet365 płaci 3.20.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN