Muszynianki jeszcze nie odpuszczą?

W 12 kolejce Orlen Ligi dowiemy się, czy Muszynianki nie spisały już tego sezonu na straty. Niedawne dominatorki polskiej sceny siatkarskiej spisują się w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwać i znajdują się dużo niżej, niż zakładały. Ale póki piłka w grze, wszystko może się zdarzyć.

W sobotę stawią się w Bydgoszczy, a to w tym sezonie wyjątkowo łaskawy rywal. Muszyna zajmuje aktualnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 oczek po 5 zwycięstwach i takiej samej liczbie porażek. Pałac Bydgoszcz plasuje się dużo niżej, bo na ostatnim miejscu z dorobkiem 3 oczek ? to daje im ostatnie miejsce w rozgrywkach. W sobotę kolejna porażka?

Wiele na to wskazuje. 6 ostatnich starć z Muszyniankami to 6 porażek zespołu z Bydgoszczy. Ostatnie dwie z tylko jednym wygranym setem. Trudno zatem o optymizm w szeregach Pałacu.

Bydgoszczanki nie wygrały meczu od 6 spotkań, co gorsze wygrały tylko jednego seta w tym okresie. Dla odmiany Muszynianki zaczęła nabierać wiatr w żagle, notując 5 zwycięstw w 6 ostatnich starciach ? czy to w Orlen Lidze, czy w europejskich pucharach.

Tym samym nie powinien dziwić fakt, że w sobotę spodziewam się wygranej gości. Po dużych problemach w 11 kolejce Orlen Ligi z Siódemką Legionowo nie wykluczam, że i Pałac urwie seta Muszyniankom. Typuję wygraną gospody z handicapem +2,5 seta

Kurs na Pałac Bydgoszcz 4.20, zaś za wygraną Muszyny Bet365 płaci 1.25.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.