Muszynianki zawładną Piłą?

W sobotniej odsłonie Orlen Ligi nie jest trudno wskazać najciekawsze spotkanie. Policzanki muszą bowiem wygrać w Legionowie, ale drugie spotkanie zakrawa na miano starcia kolejki. Już jutro PTPS Piła podejmie Muszynianki. Choć żaden z tych zespołów nie jest potentatem ligowym, to jutro będziemy świadkami ciekawego starcia zespołów wałczących o środek tabeli.

Po 16 meczach wyżej w tabeli stoją Muszynianki, które zajmują 7 miejsce z dorobkiem 21 oczek. Niżej stoją akcje Pilanek, które plasują się na 9 pozycji dzięki wywalczonym 15 oczkom. 3 ostatnie starcia to dwie wygrane Muszynianek. Tym samym wydaje się, że to goście będą faworytem 17 kolejki Orlen Ligi.

Tym bardziej, że ostatnio Pilankom idzie jak po gruzie. 5 spotkań to tylko dwie wygrane z najsłabszą drużyną ligi z Bydgoszczy i niewiele od niej lepszą ekipą z Legionowa. Poza tym Pilanki przegrywały z Łodziankami, drużynami z Sopotu i Dąbrowy Górniczej. Szczególnie te dwa ostatnie spotkania są niepokojące, bo porażki odbyły się praktycznie bez walki.

Tymczasem Muszynianki wreszcie zaczynają punktować. Wygrały dwumecz z Lokomotivem Banku, a w ostatniej kolejce Orlen Ligi zaskoczyły obserwatorów, ogrywając w Sopocie miejscowy Trefl 1-3. Tym samym mam wrażenie, że wracają na właściwe tory, ale w tym sezonie nie będą się liczyć w walce o podium Orlen Ligi. Spodziewam się, że w sobotę wygrają w Pile i potwierdzą moje przypuszczenia. Czy tak się stanie?

Kurs na PTPS Piła wynosi 2.50, zaś za wygraną Muszynianek Bet365 płaci 1.50.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.