Nowicjusz potwierdzi niezłą formę?

0

W sobotniej odsłonie Plus Ligi oczy większość obserwatorów skierują się do Gdańska, gdzie ciekawy mecz rozegra miejscowy Trefl z Transferem Bydgoszcz. Warto jednak rzucić okiem na starcie w Lubinie. Dziś miejscowy Cuprum Mundo podejmie Politechniką Warszawa.

Po 17 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół gospodarzy, który z dorobkiem 31 oczek zajmuje 6 miejsce w rozgrywkach. Nieco niżej znajdzie drużynę Politechniki, która dzięki wywalczonym 24 oczkom plasuje się na 8 lokacie. Tym samym nie dziwi fakt, że to drużyna gospodarzy będzie faworytem 18 kolejki Plus Ligi.

W ostatnich kolejkach Cuprum mierzyło się z praktycznie wszystkimi potentatami Plus Ligi, mimo to w ostatnich kolejkach sięgnęło po 3 zwycięstwa. Lubinianie byli lepsi od ZAKSY i Resovii, a Skra potrzebowała aż 5 setów, by wygrać z Cuprum Mundo. To pokazuje, że drużyna z Lubina jest nieobliczalna i żaden rywal nie powinien jej lekceważyć.

W sobotę stanie w roli faworyta w starciu z Politechniką. Warszawianie w 5 ostatnich meczach wygrywali tylko 2 razy. Aż 5 setów potrzebowali by wygrać z outsiderem tabeli z Częstochowy, a przed tygodniem pewnie ograli u siebie BBTS Bielsko-Biała 3-0. Nie popisali się w pozostałych meczach ? Effector i Transfer pewnie ogrywały Politechnikę. Tym samym nie dziwi fakt, że Warszawianie w nieco mieszanych nastrojach jadą do Lubina. Powalczą o komplet oczek?

Z tak dysponowanym ostatnio zespołem Cuprum Mundo będzie to raczej trudne zadanie. Spodziewam się zdecydowanego zwycięstwa gospodarzy. Typuję zwycięstwo Cuprum Mundo z handicapem -1,5 seta.

Kurs na Cuprum Mundo wynosi 1.15, zaś za wygraną Politechnika Warszawa Bet365 płaci 5.00

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.