Ostatnia szansa ZAKSY

W piątek rusza 19 kolejka Plus Ligi, a w niej najciekawiej zapowiada się mecz w Kędzierzynie Koźle. Miejscowa ZAKSA podejmie bowiem drużynę Jastrzębskiego Węgla, a to oznacza starcie dwóch liczących się drużyn polskiej ligi!

Po 18 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół gości. Jastrzębski Węgiel plasuje się aktualnie na 5 pozycji z dorobkiem 36 oczek. Nieco niżej notowana jest drużyna gospodarzy ? ZAKSA zgromadziła jak dotąd 30 oczek, co daje jej 7 lokatę w Plus Lidze. Mimo to jest nieznacznym faworytem tego spotkania w opinii bukmacherów. W 2014 roku te zespoły grały ze sobą aż 6 razy, a 4 pojedynki na swoją korzyść rozstrzygnął Jastrzębski Węgiel. Podobnie będzie w piątek?

19 kolejka to ostatnia szansa dla ZAKSY, jeśli zespół poważnie myśli o zajęciu dobrej pozycji przed fazą Play off. Kędzierzynianie notują ostatnio sporo wpadek i ich niskie miejsce nie dziwi. ZAKSA w 4 ostatnich kolejkach tylko raz wygrała ? zaskakująco u siebie ze Skrą Bełchatów 3-0. Pozostałe starcia w Rzeszowie i Lubinie oraz u siebie z Lotosem Gdańsk kończyła już jako pokonana, z wygranym zaledwie jednym setem. Tym samym nie dziwi fakt, że w szeregach ZAKSY trudno o optymizm. Czy zespół pozytywnie zareaguje i w starciu z kolejnym ważnym rywalem pokaże pełen zakres swoich możliwości?

To będzie na pewno trudny mecz dla Kędzierzynian. Jastrzębski Węgiel w 4 ostatnich kolejkach wygrywał trzykrotnie, ulegając jedynie na wyjeździe w Rzeszowie. Będzin, Bełchatów i Częstochowa zostały jednak przez niego zdobyte. Podobnie będzie z Kędzierzynem Koźle?

Kurs na ZAKSĘ wynosi 1.75, zaś za wygraną Jastrzębskiego Węgla Bet365 płaci 1.95.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.