Resovia zrehabilituje się za 19 kolejkę?

W 20 kolejce Plus Ligi nie będziemy świadkami żadnego hitowego spotkania. W większości spotkań mamy zdecydowanych faworytów do zwycięstwa, nie inaczej będzie w sobotę w Rzeszowie. Miejscowa Resovia podejmie bowiem AZS Warszawę i trudno się spodziewać, aby nie wygrała tego spotkania.

Podobne wnioski stawiano jednak w 19 kolejce. Resovia stawiła się na obiekcie słabo spisującego się w tym sezonu Indykpolu Olsztyn. Mimo teoretycznej znacznej przewagi uległa w tym meczu 2-3. Czy w 20 kolejce będzie lepiej skoncentrowana?

Po 19 spotkaniach wyżej w tabeli stoi Resovia, która z dorobkiem 47 oczek zajmuje fotel lidera. Nieco niżej plasuje się zespół gości ? AZS zgromadził jak dotąd 24 punkty, co daje mu pozycję nr 9 w Plus Lidze. Tym samym nie dziwi fakt, ż faworytem spotkania będzie zespół gospodarzy.

Kurs na zwycięstwo jest niski i w ogóle nieatrakcyjny dla typerów. Zostaje zatem postawić pytanie, czy Resovia wygra to spotkanie bez straty seta ? wtedy będzie można coś zarobić. Teoretycznie odpowiedź brzmi tak. Gra przecież u siebie, a nie licząc meczu z 19 kolejki wygrała 4 ostatnie spotkania w wymiarze 0-3. Z kolei jej sobotni rywal przegrał 3 ostatnie starcia w tym samym wymiarze. Czy w 20 kolejce będzie kontynuował tą serię wpadek ligowych?

Tego się spodziewam ? szybkiej rehabilitacji lidera za wpadkę z 19 kolejki. Jak widać każdy czasem potrzebuje zimnego prysznica.

Kurs na Resovię wynosi 1.02, zaś za wygraną AZS Warszawy bet365 płaci 10.50

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.