Rosjanie Mistrzami Europy?

0

Aktualnie wciąż żyjemy rozgrywkami Wimbledonu, gdzie świetnie wyniki osiągają polscy zawodnicy, ale w między czasie warto przypomnieć się o tym, co czeka nas we wrześniu. Już wkrótce rozpoczną się bowiem zawody Mistrzostw Europy. A tam medalu będą bronić polscy siatkarze!

W międzyczasie odbywają się zawody Ligi Światowej, które pozwalają nam wstępnie ocenić aktualną dyspozycję paru drużyn europejskich. Oglądamy starcia m.in. Francuzów, Polaków czy Bułgarów.

Zdaniem buków, najbliżej triumfu na Mistrzostwach Europy mają być Rosjanie. Nasi wschodni sąsiedzi od paru lat są wymieniani w gronie faworytów ME ale zazwyczaj czegoś im brakuje i w najważniejszym spotkaniu półfinałowym coś zacina się w ich grze. Drudzy w kolejce do triumfu mają być Polacy i to pomimo faktu, że w rozgrywkach Ligi Światowej prezentują się mizernie. Dotąd 4 porażki i 2 zwycięstwa ? zdecydowanie za mało jak na obrońców tytułu w LŚ.

Zaskakującym jest fakt, że dopiero na czwartym miejscu są Bułgarzy. Bułgarzy, którzy są rewelacją rozgrywek LŚ, aktualnie zajmujący fotel lidera naszej grupy. Dopiero na 6 miejscu są pogromcy Polaków Francuzi. A między czasie swoje uznanie u bukmachera znalazły zespoły Włoch i Serbii.

A jak Waszym zdaniem potoczą się losy rywalizacji o tytuł Mistrza Europy? Kto sięgnie po tytuł?

Rosja 2.75
Polska 3.50
Włochy 6.50
Bułgaria 7.25
Serbia 10.00
Francja 23.00

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.