Rywalizacja słabeuszy Plus Ligi

W sobotę polska Pus Liga będzie areną pojedynków drużyn o niskim potencjale sportowym. Po meczu Skry Bełchatów będziemy musieli wybrać, kogo chcemy oglądać ? starcie Effectora Kielce z AZSem Częstochowa czy Lotosu Gdańsk z BBTS Bielsko-Biała.

Pierwsze ze spotkań wydaje się być ciekawszym. Wystąpi w nim dziewiąty w tabeli Plus Ligi Effector ? Kielczanie zgromadzili dotąd 12 oczek w wyniku 4 zwycięstw i 8 porażek. Niżej stoją akcje Częstochowian, którzy mają na chwilę obecną 8 oczek dzięki 3 triumfom i 7 wpadkom. Tym samym nie dziwi fakt, że faworytem bukmacherów są gospodarze 14 kolejki Plus Ligi.

Choć bilans bezpośrednich spotkań daje nam inną podpowiedź. 9 meczy to 5 wygranych Częstochowian i 4 zwycięstwa Effectora. Ostatnie 3 mecze padły jednak łupem Kielczan. W listopadzie 2013 wygrali w Częstochowie 1-3. W sobotę kibice Effectora liczą na kolejne zwycięstwo.

Ostatnie tygodnie w wykonaniu obu drużyn są słabe. Częstochowianie od 5 kolejek nie zaznali smaku zwycięstwa. Co więcej, ugrali w tych meczach tylko 3 sety. Przegrali z Czarnymi w Radomie 3-1 i w Kędzierzynie z ZAKSĄ 3-1. A przed tygodniem nieco się skompromitowali, ulegając u siebie Politechnice 1-3. Mecz w Kielcach będzie kolejnym ich gwoździem do trumny?
Effector na tle Częstochowian wcale nie wygląda dużo lepiej. 5 ostatnich meczy to tylko jedna wygrana u siebie z najsłabszą drużyną Plus Ligi z Bielska Białej 3-1. O ile porażki z ZAKSĄ i Jastrzębskim Węglem można jakoś tłumaczyć, to już wyjazdowych porażek 3-0 w Gdańsku i Bydgoszczy nie jestem w stanie.

Na szczęście w sobotę grają znów przed własną publicznością. Typuję wygraną gospodarzy.

Kurs na Effector wynosi 1.40, zaś za wygraną Częstochowian Bet365 płaci 2.80.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.