Sobota pod znakiem siatkówki!

Już jutro będziemy mogli znów być świadkami starć siatkarskiej Plus Ligi. W sobotę Skra Bełchatów podejmie Czarnych Radom i byłoby dużym zaskoczeniem, gdyby goście urwali oczka Górnikom.


Po 13 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół Skry, który plasuje się na pierwszym miejscu z dorobkiem 32 oczek. Bełchatowianie tylko 2 razy zaznali goryczy porażki w tym sezonie. Ich sobotni rywal plasuje się aktualnie na 5 lokacie w tabeli Plus Ligi, dzięki 7 zwycięstwom i 5 porażkom. Tym samym nie dziwią notowania bukmacherów, którzy w drużynie Skry widzą zdecydowanego faworyta.

Lider zmierzy się z drużyną, z którą ma rachunki do wyrównania. To właśnie Czarni Radom w listopadzie 2013 pierwsi pokazali, że drużyna Skry wciąż przeżywa kryzys i ograli Bełchatowian we własnej hali 3-1. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło. Skra wygrywa mecz za meczem i awansowała na fotel lidera rozgrywek Plus Ligi.

Jutro zagra we własnej hali, przed własną publiką i trudno oczekiwać, aby goście z Radomia mogli zapunktować w najbliższej kolejce Plus Ligi. W ostatnich 5 spotkaniach Skra nie przegrała nawet jednego seta ? bez względu, czy grała u siebie czy była goszczona w obcej hali.

Tymczasem Radomianie mają powody do niezadowolenia. O ile u siebie grają całkiem przyzwoicie, to ostatnie wyniki już nie napawają takim optymizmem. Po ograniu u siebie Jastrzębskiego Węgla wszystko miało iść w dobrym kierunku, ale grudniowa porażka na obiekcie najsłabszej drużyny Plus Ligi, jak i inauguracyjna wpadka po przerwie zimowej u siebie z bydgoską Delektą zasiały niepokój w zespole.

Skra zagra u siebie, ma coś do udowodnienia Radomianom, a Czarni mają za sobą 2 porażki i słabsze morale. Typuję 3-0 dla Skry.

Kurs na Skrę wynosi 1.01, zaś za wygraną Czarnych betclic płaci 15.50

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.