Sobota pod znakiem zwycięstw faworytów?

W sobotniej odsłonie Orlen Ligi zobaczymy bardzo ciekawy mecz w Sopocie, gdzie miejscowy Trefl podejmie Impel Wrocław. Faktem jest, że goście w przypadku zwycięstwa mogą przeskoczyć rywalki w tabeli i wskoczyć na igowe podium. A że ostatnio na wyjazdach grają fenomenalnie to wszystko może się zdarzyć. W Sopocie zapowiada się zatem bardzo ważne spotkanie dla układu sił w tabeli. Chemika i Muszyny bowiem już raczej nikt nie dogoni. Ale najniższy stopień podium na koniec fazy zasadniczej może mieć znaczenie. Zapraszam zatem przed ekrany komputerów, by śledzić to spokanie. Mimo wszystko liczę na triumf gospodarzy z Trefla Sopot.


Dziś w Orlen Lidze odbędą się jeszcze dwa inne spotkania. W nich zdaniem bukmacherów wiele się dziać nie będzie i spodziewają się pewnych zwycięstw faworytów. Chemik Police stawi się w Dąbrowie Górniczej, zaś Fakro Muszyna podejmie u siebie zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego. Łatwe 3-0 dla faworytów ligi?

Dla Muszynianek to wręcz konieczność. Zespół Fakro wygrał w pierwszej części sezonu w Ostrowcu 0-3 i inny wynik nie jest spodziewany dziś w ich hali. Wicelider zagra przecież z 10 zespołem Orlen Ligi i musi zachować twarz. W 5 ostatnich meczach wygrywał 4 razy, w tym 2 razy u siebie pewnie 3-0. Podobnie powinno być dziś. Drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego w 5 ostatnich kolejkach wygrała tylko raz, a na wyjazdach dostawała lanie w Policach i Sopocie. 3-0 dla Maszynianek w sobotę?

Kurs na Fakro Muszynę wynosi 1.05, zaś za wygraną zespołu Ostrowca Świętokrzyskiego Betclic płaci 12.00

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.