Transfer z łatwym 3-0?

0

Wydaje się, że 19 kolejka Plus Ligi może obfitować w szybko rozstrzygane spotkania. Łatwego rywala ma rozpędzona Resovia, wydaje się, że nie będzie niespodzianki też w Będzinie. Czy do tego grona dołączy Transfer? Bydgoszczanie podejmą w sobotę u siebie AZS Częstochowa. Można spodziewać się łatwego 3-0 dla gospodarzy?


Po 18 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół Transferu, który z dorobkiem 37 oczek sensacyjnie zajmuje 4 miejsce. Dużo niżej znajdziemy zespół AZS. Częstochowianie wywalczyli jak dotąd 11 oczek, co daje im zaledwie 13 pozycję w Plus Lidze. Tym samym nie dziwi fakt, że faworytem spotkania jest zespół gospodarzy.

Tym bardziej, że Transfer całkiem nieźle sobie radzi. W 5 ostatnich meczach aż 4 razy sięgał po zwycięstwo. Dopiero w 18 kolejce zatrzymał go zespół Lotosu Gdańsk, ale przecież to wicelider Plus Ligi. Co ciekawsze, ten pojedynek był wyjątkowo wyrównany i skończył się zwycięstwem Gdańszczan dopiero po tie breaku. Tym samym wydaje się, że zespół Transferu jest w całkiem niezłej formie i trudno spodziewać się, aby miał jakiekolwiek problemy z AZSem.

Częstochowianie mają dużo więcej powodów do zmartwień. AZS nie wygrał żadnego z 5 ostatnich spotkań ligowych i regularnie spada w tabeli Plus Ligi. Co ważniejsze, w tym okresie potrafił zwyciężyć tylko 3 sety, co jest bardzo słabym wynikiem. Trudno zatem oczekiwać, aby w sobotę nagle odpalił i to na obiekcie dużo wyżej notowanego rywala.

Tym samym spodziewam się łatwego 3-0 dla Transferu. Słowo stanie się ciałem już w sobotę?

Kurs na Transfer wynosi 1.01, zaś za wygraną AZS Betclic płaci 13.75.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.