Transfer zdobędzie Bielsko-Białą?

W sobotniej odsłonie Plus Ligi największe emocje mają towarzyszyć spotkaniu w Bielsko-Białej. W pozostałych starciach mamy bowiem zdecydowanych faworytów. Jutro BBTS podejmie drużynę Transferu Bydgoszcz. Czy goście utrzymają kontakt z czołówką i sięgną po komplet oczek?

Po 19 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół z Bydgoszczy, który z dorobkiem 40 oczek zajmuje 4 miejsce w tabeli. Nieco niżej plasuje się drużyna BBTSu. Bielszczanie zgromadzili jak dotąd tylko 15 punktów, co daje im 10 lokatę w Plus Lidze. Tym samym nie dziwi fakt, że faworytem spotkania jest drużyna gości.

Transferowi dotąd dobrze grywało się z BBTSem. Bydgoszczanie wygrali wszystkie 3 ostatnie starcia ligowe z Bielszczanami, tracąc w sumie tylko 2 sety. Jesienią 2014 Transfer wygrał u siebie 3-1, zaś przed rokiem rywalizując w Bielsko-Białej Bydgoszczanie triumfowali gładko 0-3. Jak skończy się taki mecz rok później?

Wszystkie znaki na niebie wskazują na drużynę Transferu. Bydgoszczanie w 5 ostatnich kolejkach wygrywali 4 razy, ulegając jedynie na wyjeździe wiceliderowi z Gdańska 3-2. Nieco zawiedli mnie w 19 kolejce, wygrywając wprawdzie u siebie z AZSem Częstochowa, tracąc jednak jeden set w tym starciu. Nie popełnią podobnego błędu w 20 kolejce?

BBTS nie może pochwalić się podobnym bilansem. W 5 ostatnich kolejkach wygrał tylko 2 razy. Bielszczanie wygrali w Kielcach z Effectorem 1-3, zaś u siebie poradzili sobie z drużyną Indykpol Olsztyn. Porażkę notowali natomiast z Resovią, AZSem Warszawa i Czarnymi Radom. Jak poradzi sobie w 20 serii spotkań?

Zapewne Transfer wygra to spotkanie, ale spodziewam się oporu po stronie Bielszczan. Typuję wygraną gospodarzy z handicapem +2,5 seta.

Kurs na BBTS wynosi 5.00, zaś za wygraną Transferu Bet365 płaci 1.15.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.