Trefl znów na właściwej drodze?

0

W środowej odsłonie Plus Ligi warto zwrócić uwagę na mecz w stolicy. Już za 2 dni miejscowy AZS podejmie Trefl Gdańsk i spróbuje zatrzymać widmo utraty prawa do gry w fazie play off. Do tego wystarczy ograć w środę Gdańszczan. Cel realny do osiągnięcia?


Po 19 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół Politechniki, który z dorobkiem 24 oczek zajmuje 7 miejsce. Nieco niżej, bo na 9 lokacie plasują się Gdańszczanie, którzy zgromadzili dotąd 19 punktów. Tym samym w przypadku zwycięstwa w środę będą już tylko o krok od wyprzedzenia Warszawian w tabeli.

Pytanie, czy ta sztuka im się uda. W pierwszej części sezonu przegrali u siebie z AZSem 1-3. Nie mają też za sobą dobrych tygodni. 5 meczy to 5 porażek i to bez względu, czy grają z potentatami ligowymi czy średniakami Plus Ligi. To musi martwić kibiców Trefla, ten bowiem zaczynał wyrastać na pewniaka do gry w fazie Play off, a na tą chwilę wydaje się, że może się nie załapać do czołowej 8 tego sezonu. Wygrana w środę jest dla niego obowiązkowa, pytanie czy realna po tak fatalnej passie.

Nie można też zapomnieć, że w środę Trefl gra na wyjeździe. Stawia się w Warszawie w hali AZSu. Politechnika ostatnio potrafiła powalczyć i ograć u siebie Mistrza Polski z Rzeszowa, potem nic nie ugrała jednak z innymi potencjami ligowymi z Kędzierzyna Koźle czy Jastrzębskiego Węgla. Pozytywnie jednak zaskoczyła w 18 kolejce w starciu z Transferem Bydgoszcz, wygrywając na wyjeździe 2-3. W 20 serii spotkań nie stoi na przegranej pozycji!

W środę bukmacherzy sprzyjają gościom z Gdańska, ale to Warszawianie wyglądają ostatnio dużo lepiej. Optymistycznie typuję wygraną gospodarzy z AZS.

Kurs na AZS Warszawa wynosi 2.50, zaś za wygraną Trefla Gdańsk Betclic płaci 1.50.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.