ZAKSA nie odpuści?

W niedzielę zapewne poznamy losy tytułu Mistrza Polski 2014 (w rywalizacji do trzech zwycięstw Skra prowadzi z Resovią 2-0), a w sobotę możemy poznać brązowego medalistę siatkarskich Mistrzostw Polski. W weekend odbędzie się kolejne starcie między ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle i Jastrzębskim Węglem. Gospodarze sobotniego meczu mają problem ? muszą wygrać wszystkie 3 starcia, by wywalczyć upragniony medal!

Sytuacja ZAKSY nie wygląda zbyt dobrze. Oba spotkania wyjazdowe przegrała w wymiarze 3-2 i wróciła do Kędzierzyna na tarczy. Niewiele brakowało, by ugrać chociaż jeden mecz, nie mniej jednak za tie breaki punktów w fazie Play-Off nie przyznają. Przed sobotnim meczem ? w rywalizacji do trzech zwycięstw ? Jastrzębski Węgiel prowadzi 2-0.

ZAKSA ma za sobą słaby okres i passę 5 porażek pod rząd. A mogło być zupełnie inaczej ? ZAKSA wygrała oba mecze w Rzeszowie z Resovią na etapie półfinałowym i wystarczyło jej tylko jedno zwycięstwo w 3 kolejnych meczach, by walczyć o tytuł Mistrza Polski 2014. Prowadziła nawet 2-1 w jednym ze spotkań u siebie, ostatecznie jednak przegrała wszystkie 3 starcia i pozostała jej walka o brąz. Taki obrót sprawy wyraźnie podłamał Kędzierzynian, którzy przegrali dwa pierwsze mecze w ramach rywalizacji o brązowy medal. Tym samym porażka w którymkolwiek z 3 pozostałych meczy z Jastrzębskim Węglem oznacza, że z minimum srebrnego medalu (prawie wygrana rywalizacja z Resovią) ZAKSA ukończy sezon na 4 miejscu, tuż za podium.

Najbliższym rywalem Kędzierzynian po raz trzeci będzie Jastrzębski Węgiel. Rywal wygrał oba mecze u siebie 3-2, teraz rywalizacja przenosi do Kędzierzyna. W fazie zasadniczej podobne spotkania skończyło się wygraną gości 2-3, jak będzie w fazie Play-Off? Spodziewam się, że ZAKSA przedłuży w sobotę nadzieję na brązowy medal Mistrzostw Polski. Typuję wygraną gospodarzy. Jastrzębski Węgiel wydawał się mocny, ale oba mecze u siebie wygrał tylko 3-2. W takim wypadku spodziewam się, że ZAKSA grając u siebie będzie w stanie zatrzymać tego rywala.

Kurs na ZAKSĘ wynosi 1.50, zaś za wygraną Jastrzębskiego Węgla bet365 płaci 2.50.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.