ZAKSA polegnie w Lubinie?

W sobotniej odsłonie Plus Ligi ciekawie zapowiada się starcie w Lubinie. Już dziś miejscowy zespół Cuprum Mundo podejmie ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. A to oznacza starcie dwóch zespołów, które balansują na granicy gry w fazie Play-Off!


Po 15 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół gości, który z dorobkiem 27 oczek zajmuje 6 pozycję w tabeli. Nieco niżej znajdziemy drużynę gospodarzy, która dzięki wywalczonym 25 punktom plasuje się na pozycji nr 7. Tym samym w przypadku wygranej w sobotę wyprzedziliby rywali z Kędzierzyna w tabeli!

A to zadanie wcale nie wydaje się być niewykonalnym. Lubinianie już raz w tym sezonie pokonali ZAKSĘ, i to na jej obiekcie 2-3. To była duża niespodzianka, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by powtórzyć ją w 16 kolejce Plus Ligi.

Tym bardziej, że drużyna Cuprum Mundo radzi sobie całkiem nieźle. W 5 ostatnich kolejkach zanotowała 3 zwycięstwa, ulegając jedynie potentatom ligowym z Bełchatowa 3-2 i Jastrzębskiego Węgla 1-3. Tym samym morale w zespole na pewno dopisują a zawodnicy udowadniają, że są w stanie znów powalczy z ZAKSĄ.

Na podstawie ostatnich tygodni trudno ocenić Kędzierzynian. 2 wygrane w 3 meczach, obie ze słabeuszami ligowymi ale w wymiarze 3-0. Z kolei pojedynek u siebie z nieco lepszym Lotosem Gdańsk przegrali 1-3. Negatywnie zaskoczą też w sobotni wieczór?

Kurs na Lubinian wynosi 2.50, zaś za wygraną ZAKSY Betclic płaci 1.50.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.