Almagro sprawi kolejną niespodziankę?

0

W piątkowej odsłonie ATP Szanghaj zapraszam na mecz Del Potro z Almagro. Argentyńczyk wydaje się być faworytem tego starcia, jednak jego rywal sprawił już jedną niespodziankę w Szanghaju, eliminując Berdycha. Czy kolejnym na jego liście będzie Del Potro?


Póki co wyżej w rankingu ATP stoi Del Potro, który jest notowany na 5 miejscu przy 16 pozycji Almagro. Dotąd panowie tylko raz krzyżowali rakiety w oficjalnym starciu ATP ? przed tygodniem w Tokio lepszy był Del Potro, który wygrał 2-0. A jak będzie w Szanghaju?

Argentyńczyk pewnie wygląda na kortach twardych. W Cincinnati ? finału, potem wpadka na US Open, by wygrać całe zawody w Tokio. W Szanghaju wygrał jak dotąd starcie z Kohlschreiberem, a w drugiej rundzie mógł odpoczywać po wycofaniu się z zawodów Haasa. Zwycięstwo z Niemcem przyszło jednak w wielkich bólach. To nie wróży dobrze przed piątkowym meczem z Almagro.

A Hiszpan zaskakuje. Po porażce już w I rundzie ATP Kuala Lumpur Almagro dotarł do ? finału w Tokio, gdzie ograł go właśnie Del Potro. W Szanghaju dotąd wygrał z Chardym i wspomnianego Berdychem, po dość zaciętym boju. Ten jednak jest wyżej notowany w rankingu ATP, a więc wygrana Almagro to w pewnym sensie niespodzianka.

Wobec niezłej formy Almagro można spodziewać się, że sprawi problemy Del Potro. Mimo wszystko spodziewam się zwycięstwa Argentyńczyka.

Kurs na Del Potro wynosi 1.35, zaś za wygraną Almagro betclic płaci 3.00

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.