AO 20.01.2014

Wielkim Szlem nie odpoczywa. Australian Open codziennie serwuje nam nową dawkę emocji. Wspólnie przyjrzymy się jutrzejszym zmaganiom. Już jutro zobaczymy mecze 1/16 finału, a na kortach wiele znanych nazwisk. Najpierw Na Li podejmie Penettę, zaś później Jankovic zagra z Halep.

Dużo łatwiejsze zadanie wydaje się mieć Na Li. Chinka podejmie jutro wracającą do dobrej dyspozycji Penettę, jednak wydaje się, że ze spokojem powinna sobie z nią poradzić. Jest od niej wyżej notowana w rankingu WTA (na 4 miejscu przy 29 pozycji Włoszki) i nawet niekorzystny bilans starć z Penettą nie zmieni mojego zdania. Na Li była jedyną rakietą, która była w stanie rywalizować z dominatorką damskiego tenisa, Sereną Williams, na kortach twardych. Szczególnie na starcie sezonu była dobrze przygotowana kondycyjnie, a wobec panującego upału w Melbourne to się bardzo przyda. Spodziewam się, że znajdzie drogę do kolejnej rundy Wielkiego Szlema.

Dużo bardziej wyrównany może być mecz Jankovic. Serbka podejmie jutro tylko nieco niżej notowaną Halep (8 miejscu przy 11 pozycji rywalki). Tym samym już w 1/16 finału zobaczymy starcie dwóch rakiet z Top 11 rankingu WTA. Bilans bezpośrednich spotkań wskazywałby na Halep, uwzględniając dodatkowo fakt, że Rumunka wygrała dwa ostatnie bezpośrednie starcia z Jankovic. Na AO wygląda jednak nieco gorzej niż Jankovic, grała bowiem z 3 nisko notowanymi rywalkami, a dał sobie urwać jednego seta. Z kolei Jankovic nie straciła w Melbourne jeszcze nawet seta. Czy zmieni się to w poniedziałek?

Kurs na Jankovic wynosi 2.15, zaś za wygraną Halep Bet365 płaci 1.65.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.