ATP Andria

Trudno aktualnie o dobry mecz tenisa ziemnego, więc trzeba się cieszyć tym co się ma i nie narzekać na brak spotkań na wysokim poziomie. Dlatego też warto nieco przychylniejszym okiem spojrzeć w stronę Włoch ? ATP Andria zaprasza.


Tam dotarliśmy już do etapów półfinałów, w których zobaczymy dwóch znanych zawodników z większych turniejów ATP. Brown podejmie Martiego, zaś Dancevic zagra z Fucsovicsem.

Faworytem do udziału w finale wydają się być Dancevic i Brown. Obaj mają teoretycznie słabszych rywali i lepiej wyglądają na przekroju całych zawodów w Andrii. Łatwiejsze zadanie wydaję się mieć Brown, który zagra z zawodnikiem dopiero zbierającym doświadczenie w profesjonalnym tenisie, a główne jego osiągnięcia są z turniejów F18. Także występ Niemca w finale wydaje się być niezagrożony.

Większy orzech do zgryzienia będzie miał Dancevic. Kanadyjczyk specjalnie nie zachwyca w Andrii i nie wygrywa meczu po meczu 2-0. W ostatniej rundzie spore problemy sprawił mu Dustov, ostatecznie skończyło 1-2 (7-6 4-6 7-5). A na poprzednich turniejach wiele nie zdziałał, najlepszy wynik to ? finału w Ortisei. Rehabilitacja przyjdzie we Włoszech? Znajdzie drogę do finału ATP Andria?

Kurs na Dancevica wynosi 1.50, zaś za wygraną Fucsovicsa betclic płaci 2.50.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN