Bouchard w Osace

0

W piątkowej odsłonie WTA Osaka warto zwrócić uwagę na mecz Bouchard. Kanadyjka podejmie jutro Zahlavovą i powinna wygrać to starcie.


Bouchard jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 35 miejscu przy 109 pozycji rywalki. Dotąd panie nie mierzyły się w oficjalnym starciu WTA.

Bouchard wygląda przyzwoicie na kortach twardych Dalekiego Wschodu. Po dobrych zawodach w Quebec City stawiła się bowiem w Tokio, gdzie dotarła do ? finału ulegając wyżej notowanej Williams 1-2. W Pekinie tylko II runda, ale porażka znów z wyżej notowaną rywalką ? tym razem Stephens 1-2. Teraz przyszła kolej na Osakę. 2 dotychczasowe mecze to zdecydowane zwycięstwa Kanadyjki. Bouchard pokonała Lepchenko i Kumkhum bez straty seta, oddając rywalkom w 2 meczach tylko 7 gemów!

Dużo gorzej na jej tle wygląda Zahlavova. Czeszka w Quebec City nie przebrnęła nawet kwalifikacji, w Tokio odpadła w I rundzie. Dopiero w Osace wygląda nieco lepiej. Wygrała tu już 2 mecze, ale z nic nieznaczącymi rywalkami oddając im 1 seta i 14 gemów. Faworyta piątkowego meczu trudno zatem nie wskazać.

Kurs na Bouchard wynosi 1.30, zaś za wygraną Zahlavovej betclic płaci 3.30.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.