Cibulkova po US Open

0

We wtorkowej odsłonie zawodów WTA Tokio naturalnie zobaczymy Agnieszkę Radwańską, ale i inne rozpoznawalne zawodniczki. W stolicy Japonii stawi się m.in. Cibulkova i powinna być faworytką w swoim drugim meczu.

Słowaczka zagra jutro z Dellacqua i jest wyżej oceniana przez bukmacherów. Cibulkova jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 23 miejscu przy 209 pozycji rywalki. Posiada z nią także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? dotąd wygrała jedyny ich mecz z 2009 roku w ramach Pucharu Hopmana.

I to koniec atutów Słowaczki. Cibulkova po niezłych zawodach w Toronto, gdzie dotarła do ? finału, miała osiągać dobre wyniki w kolejnych turniejach. Tymczasem z Cincinnati, New Haven i US Open żegnała się już w I rundzie! Dopiero w Tokio Cibulkova swoje pierwsze spotkanie od blisko miesiąca. Pokonała w niedzielę Ulę Radwańską i awansowała do II rundy turnieju.

Jej wtorkową rywalką będzie Dellacuqa. Australijka nie przebrnęła kwalifikacji do Wimbledonu. Ta sztuka udała się jej na US Open, tam jednak odpadła w I rundzie z mało znaną Tomljanovic. Ten scenariusz nie powtórzył się już w Tokio. Po przebrnięciu kwalifikacji Australijka pokonała w I rundzie kolejną mało znaną rywalkę Mladenovic, by jutro podjąć Cibulkovą.

Słowaczka nawet w słabszej formie wydaje się być poza zasięgiem Dellacqa. Spodziewam się kolejnego zwycięstwa Cibulkovej.

Kurs na Cibulkovą wynosi 1.40, zaś za wygraną Dellacuq Bet365 płaci 2.90.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.