Ciekawie w Brukseli

Agnieszka Radwańska nie obroni tytułu w Brukseli ? najlepsza aktualnie polska zawodniczka wycofała się z zawodów z powodów zdrowotnych. Tym samym o triumf w Brukseli powalczą inne zawodniczki. Najbliżej celu mogą być Vinci i Hampton. Obie los skojarzył już w 1/8 finału. Dziś starcie tych zawodniczek.

Faworytem bukmacherów jest Vinci. Włoszka jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 15 miejscu, zaś jej rywalka na odległym 68 miejscu. Na jej korzyść przemawia także bilans bezpośrednich spotkań. Obie zawodniczki mierzyły się tylko raz, ale jeszcze w tym roku. W lutym 2013 na Fed Cupie lepsza była Vinci, która wygrała 2-1.

Nie mniej jednak wcale nie byłbym pewny, że Włoszka tak łatwo sobie poradzi z Hampton. Oglądając wyniki w ostatnich tygodniach Vinci dochodzę do wniosku, że nie jest w wybornej formie. W Stuttgarcie odpadła już w I rundzie, a w Madrycie w III rundzie ograła ją mało rozpoznawalna Lepchenko. Także w środę w 1/16 finału zawodów w Brukseli blisko sensacji mogła być kolejna nierozpoznawalna zawodniczka Putintseva, jednak Vinci po problemach ograła rywalkę 1-2. Z Hampton nie będzie już miała tyle miejsca i czasu na poprawki.

Amerykanka wprawdzie ostatnie tygodnie też ma słabe, wyraźnie nie czuję dobrze na zawodach typu clay. W Madrycie nie przebrnęła nawet kwalifikacji, w Rzymie powtórzył się ten sam scenariusz. W brukselskiej hali jest lepiej ? ograła tam już 2 wyżej notowane rywalki Wickmayer i Filipkens 1-2.

Zapewne nie ogra Vinci, ale na pewno z nią powalczy i napsuje trochę krwi. Spodziewam się że urwie kolejnej faworytce przynajmniej seta w Brukseli.

Kurs na Vinci wynosi 1.32, zaś za wygraną Hampton Bet365 płaci 3.10.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.