Ciekawie w Brukseli

0

Agnieszka Radwańska nie obroni tytułu w Brukseli ? najlepsza aktualnie polska zawodniczka wycofała się z zawodów z powodów zdrowotnych. Tym samym o triumf w Brukseli powalczą inne zawodniczki. Najbliżej celu mogą być Vinci i Hampton. Obie los skojarzył już w 1/8 finału. Dziś starcie tych zawodniczek.

Faworytem bukmacherów jest Vinci. Włoszka jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 15 miejscu, zaś jej rywalka na odległym 68 miejscu. Na jej korzyść przemawia także bilans bezpośrednich spotkań. Obie zawodniczki mierzyły się tylko raz, ale jeszcze w tym roku. W lutym 2013 na Fed Cupie lepsza była Vinci, która wygrała 2-1.

Nie mniej jednak wcale nie byłbym pewny, że Włoszka tak łatwo sobie poradzi z Hampton. Oglądając wyniki w ostatnich tygodniach Vinci dochodzę do wniosku, że nie jest w wybornej formie. W Stuttgarcie odpadła już w I rundzie, a w Madrycie w III rundzie ograła ją mało rozpoznawalna Lepchenko. Także w środę w 1/16 finału zawodów w Brukseli blisko sensacji mogła być kolejna nierozpoznawalna zawodniczka Putintseva, jednak Vinci po problemach ograła rywalkę 1-2. Z Hampton nie będzie już miała tyle miejsca i czasu na poprawki.

Amerykanka wprawdzie ostatnie tygodnie też ma słabe, wyraźnie nie czuję dobrze na zawodach typu clay. W Madrycie nie przebrnęła nawet kwalifikacji, w Rzymie powtórzył się ten sam scenariusz. W brukselskiej hali jest lepiej ? ograła tam już 2 wyżej notowane rywalki Wickmayer i Filipkens 1-2.

Zapewne nie ogra Vinci, ale na pewno z nią powalczy i napsuje trochę krwi. Spodziewam się że urwie kolejnej faworytce przynajmniej seta w Brukseli.

Kurs na Vinci wynosi 1.32, zaś za wygraną Hampton Bet365 płaci 3.10.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.