Co słychać w Pekinie?

W jutrzejszej odsłonie WTA Pekin najciekawiej zapowiada się starcie Jovanovski z Cirsteą. Wydaje się, że Rumunka powinna spokojnie wygrać ten mecz.


Cirstea jest bowiem wyżej notowana w rankingu WTA ? na 21 miejscu przy 41 pozycji rywalki. Posiada z nią także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? 4 mecze to 3 zwycięstwa Rumunki. Ostatni mecz sprzed 2 tygodni padł jednak łupem Jovanovski ? Serbka wygrała w chińskim Guangzhou 0-2 i to 6-2 6-1!. Jak będzie w Pekinie?

Jovanovski nie wygląda źle na nawierzchni twardej. Na US Open wprawdzie zaliczyła tylko II rundę, ale na mniejszych zawodach wygląda już nieźle. W Taszkient wygrała całe zawody, podobnie jak w Ningbo. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że była tam jedną z wyżej notowanych rakiet i zwycięstwa były wręcz jej obowiązkiem.

A co słychać u Cirstei? Rumunka dopiero w Tokio zawędrowała na drabince turniejowej dalej niż do II rundy. Wcześniej w I rundzie żegnała się z New Haven i Guangzhou i skompromitowała się na US Open ulegając w II rundzie Narze 0-2. Nie wiem, czy Rumunce wciąż doskwiera kontuzja, której nabawiła się w New Haven. Cirstea nie wygląda zbyt dobrze w ostatnich tygodniach i zapewne znajdzie to potwierdzenie w Pekinie.

Wobec słabszej postawy Cirstei nie wykluczam jutro niespodzianki i wygranej Jovanovski. Ostrożnie typuję, że Serbka wygra min. 1 seta.

Kurs na Jovanowski wynosi 1.80, zaś za wygraną Cirstei Betclic płaci 1.90.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.