Co słychać w Pekinie?

0

W jutrzejszej odsłonie WTA Pekin najciekawiej zapowiada się starcie Jovanovski z Cirsteą. Wydaje się, że Rumunka powinna spokojnie wygrać ten mecz.


Cirstea jest bowiem wyżej notowana w rankingu WTA ? na 21 miejscu przy 41 pozycji rywalki. Posiada z nią także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? 4 mecze to 3 zwycięstwa Rumunki. Ostatni mecz sprzed 2 tygodni padł jednak łupem Jovanovski ? Serbka wygrała w chińskim Guangzhou 0-2 i to 6-2 6-1!. Jak będzie w Pekinie?

Jovanovski nie wygląda źle na nawierzchni twardej. Na US Open wprawdzie zaliczyła tylko II rundę, ale na mniejszych zawodach wygląda już nieźle. W Taszkient wygrała całe zawody, podobnie jak w Ningbo. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że była tam jedną z wyżej notowanych rakiet i zwycięstwa były wręcz jej obowiązkiem.

A co słychać u Cirstei? Rumunka dopiero w Tokio zawędrowała na drabince turniejowej dalej niż do II rundy. Wcześniej w I rundzie żegnała się z New Haven i Guangzhou i skompromitowała się na US Open ulegając w II rundzie Narze 0-2. Nie wiem, czy Rumunce wciąż doskwiera kontuzja, której nabawiła się w New Haven. Cirstea nie wygląda zbyt dobrze w ostatnich tygodniach i zapewne znajdzie to potwierdzenie w Pekinie.

Wobec słabszej postawy Cirstei nie wykluczam jutro niespodzianki i wygranej Jovanovski. Ostrożnie typuję, że Serbka wygra min. 1 seta.

Kurs na Jovanowski wynosi 1.80, zaś za wygraną Cirstei Betclic płaci 1.90.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.