Co słychać w Winston Salem?

Na turnieju w Winston Salem docieramy już do etapu 1/8 finału. Dziś czekają nas ciekawe pojedynki Tursonova z Melzerem i Verdasco z Monfilsem. Przyjrzyjmy się pierwszemu z pojedynków.

Nieznacznym faworytem bukmacherów jest Tursonov. Rosjanin jest nieco niżej notowany w rankingu ATP ? na 35 miejscu przy 32 pozycji rywala. Tursonov mierzył się z Melzerem już 5 razy i posiada z nim lepszy bilans bezpośrednich starć. 5 pojedynków to 3 jego triumfy. Ostatni z meczy padł jednak łupem Melzera, a w 2010 roku na podobnej nawierzchni do tej z Winston Salem ? US Open ? ponownie wygrywał Austriak. Tak będzie i dzisiaj?

Bardzo możliwe, że wręcz odwrotnie. Rosjanin ma za sobą całkiem dobry okres gry na twardej nawierzchni i powinien być w Winston Salem faworytem w tej parze. Dobrze poradził sobie w Waszyngtonie, gdzie dotarł do ? finału eliminując po drodze choćby Simona. W Cincinnati Tursonov znów nieźle wyglądał, odpadając dopiero na etapie ? finału z Top 6 rankingu ATP Del Potro i to 1-2. Równie dobrego występu należy się spodziewać w Winston Salem. Melzer chyba nie jest bowiem zawodnikiem, który może odprawić Rosjanina z zawodów na nawierzchni twardej.

Austriak po niezłym występie na brytyjskim Wimbledonie w ogóle nie potrafi się odnaleźć na kortach twardych. W rodzimym Kitzbuhel, Montrealu i Cincinnati odpadał od razu w I rundach, tylko raz grając z wyżej notowanym rywalem. Następnie stawił się w Winston Salem, gdzie awansował do III rundy po poddaniu spotkania przez De Bakkera i ograniu Paire.

Wygląda na to, że to jednak koniec jego przygody z Winston Salem. Spodziewam się wygranej Tursonova w 1/8 finału zawodów ATP.

Kurs na Tursonova wynosi 1.50, zaś za wygraną Melzera Bet365 płaci 2.50.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.