Ebden z kolejnym skalpem?

Sezon największych zawodów w męskim tenisie już dawno za nami, na dużo niżej notowanych zawodach trudno doszukać się znanych nazwisk. A jak już jakieś wpadnie w oko, to prawie pewne, że wygra całe zawody. Tak jest w przypadku Ebdena. Australijczyk bierze udział w zawodach w Japonii i zapewne wygra kolejny mniejszy turniej.

W jutrzejszym półfinale zagra z Rolą. Słoweniec jest niżej notowany w rankingu ATP ? na 201 miejscu w stosunku do 79 miejsca Ebdena. W takim wypadku nie dziwi fakt, iż to w osobie Australijczyka widzę faworyta tego spotkania.

Tym bardziej, że ostatnie tygodnie w jego wykonaniu są wyśmienite. Wygrał zawody w Toburonie, Melbourne i Jokohamie, tylko w Yeongwoi zaliczając zaledwie drugą rundę. Zmęczenie wydaje się go omijać, co potwierdza w Japonii. Dotąd w 3 meczach nie stracił nawet seta mimo, iż dziś mierzył się z wymagającym Ito. 2-0 pozwoliło mu jednak awansować do ? finału i zmierzyć się z Rolą.

Słoweniec grywa raczej na dużo niżej notowanych turniejach, nawet od tego z Japonii. W Armenii zaliczył III rundy, w Chorwacji aż pięć, jednak trudno tam było szukać rywali pokroju Ebden. Na nieco wyżej notowanych zawodach Roli szło już słabiutko ? tylko II runda w Casablance i I w Jokohamie. Tym samym mimo, że w Japonii nie wygląda jak na razie źle, spodziewam się jego eliminacji w półfinale. Typuję wygraną Australijczyka.

Kurs na Edbena wynosi 1.35, zaś za wygraną Roli bet365 płaci 2.80.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN