Haase poradzi sobie z Dancevicem?

Dziś ruszają zmagania na wielkoszlemowym US Open. Zdaniem bukmacherów Haase może mieć dziś duże problemy. Zmierzy się z Dancevicem i choć jest faworytem swojej pary, to ma się sporo napocić, aby znaleźć drogę do II rundy.


Haase zmierzy się dziś z Dancevicem. Wszystko właściwie wskazuje na zwycięstwo Holendra. Haase jest wyżej notowany w rankingu ATP ? na 59 miejscu przy 153 pozycji rywala. Posiada z nim także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? dwa dotychczasowe starcia padły łupem Haase.

Dancevic do zawodów US Open nie przygotowywał się na topowych zawodach. Stawiał się raczej na niżej notowanych turniejach i tam szlifował formę na Wielkiego Szlema. Stąd też na osiągane przez niego wyniki trzeba patrzeć nieco przez palce, bo grywał głównie z przysłowiowymi ?ogórkami?. Wygrał zawody w Granby, tylko z finale grając ze znanym mi zawodnikiem.

W Vancouver znalazł drogę do ? finału. Dopiero później stawił się na większych zawodach w Montrealu, gdzie odpadł od razu w II rundzie. Po 2 tygodniach przeszedł pozytywnie kwalifikacje do US Open, zakończy zawody już po pierwszym meczu w głównej drabince?

Wiele na to wskazuje, jego dzisiejszy rywal na wiele mu może nie pozwolić. Haase po wygraniu słabo obsadzonego turnieju w Scheveningen i porażce w finale w Gstaad, w Kitzbuhel dotarł do ? finału. Wyniki są tu mimo wszystko najmniej ważne, bardziej skupiłbym się na nazwiskach rywali Haase. A Holender pokonał na tych turniejach Verdasco, Tipsarevica czy Lopeza. W mojej ocenie jest faworytem swojego dzisiejszego starcia na US Open! Dancevic nie powinien być zawodnikiem, który będzie w stanie zatrzymać Haase.

Kurs na Haase wynosi 1.40, zaś za wygraną Dancevica Betclic płaci 2.80.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.