Hantuchova odzyska formę z Ameryki?

W czwartkowej odsłonie WTA Moskwa polecam zwrócić uwagę na spotkanie z udziałem Hantuchovej. Słowaczka wyraźnie obniżyła loty po zawodach na kortach amerykańskich i na Dalekim Wschodzie zupełnie nie potrafiła się odnaleźć. Lepiej będzie w Moskwie?

W jutrzejszym meczu zmierzy się z Dolonc i jest faworytką. Słowaczka jest wyżej notowana w rankingu WTA ? na 33 miejscu przy 92 miejscu rywalki. Posiada z nią także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? jedyne dotąd starcie w ramach Pucharu Davisa 2013 padło łupem Hantuchovej 2-0. A jak będzie w Rosji?
To duża niewiadoma. Słowaczka świetnie wyglądała na kortach amerykańskich, swoją przygodę zwieńczyła tam ? finału US Open ulegając Top 2 WTA Azarence. Potem było już tylko gorzej, Hantuchova nie wygrała bowiem od tego czasu żadnego oficjalnego spotkania. W I rundach żegnała się z Tokio, Pekinem i Linz. Tylko porażka w Chinach była racjonalna, w pozostałych 2 meczach Słowaczka powinna była zwyciężyć. W I rundzie WTA Moskwa zmiotła z kortu Perrę Santonję 2-0, ta jednak nie ma zbyt dużego doświadczenia w takich zawodach. Jutro Hantuchova podejmie zawodniczkę o większym potencjale niż poprzednia rywalka i nie wiadomo, jak się zachowa.

Dolonc nie wydaje się mimo wszystko być zbyt wymagającą rywalką. W ostatnich tygodniach meldowała się raczej na słabo obsadzonych zawodach, o udziale w których Hantuchova by nawet nie pomyślała. W Taszkient, Guangzhou i Ningbo Serbka była jednak i tak szybko eliminowana w II rundach. W Moskwie pozytywnie przeszła kwalifikacje i w I rundzie sprawiła niespodziankę eliminując z turnieju wyżej notowaną Cibulkovą 1-2. Następną na jej liście będzie Hantuchova?

Wydaje się, że nie. W czwartek spodziewam się wygranej Hantuchovej, ale w mojej ocenie Słowaczka i tak szybko pożegna się z Moskwą. Wystarczy tylko poczekać na mecz z pierwszą bardziej wymagającą rywalką.

Kurs na Hantuchovą wynosi 1.45, zaś za wygraną Dolonc bet365 płaci 2.55.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.