Hiszpański Bad Gastein

0

W austriackim Bad Gastein nie tylko panie wyjdą na korty. W tym miejscu rywalizują także singliści mężczyzn. W czwartek odbędą się kolejne spotkania z ich udziałem. Jutro zwrócę uwagę na mecze Hiszpanów. Na korcie pojawią się Ferrer, Verdasco czy Ramos.
Tak się akurat składa, że dwaj ostatni zawodnicy zmierzą się jutro w bratobójczym pojedynku. Drabinka turniejowa skojarzyła bowiem Ramosa z Verdasco. Tym samym w III rundzie ATP Bad Gastein zobaczymy na pewno minimum jednego Hiszpana.

Bukmacherzy nie mają swojego zdecydowanego faworyta w tej parze. Większe szanse na awans dają Verdasco. Hiszpan jest wyżej notowany w rankingu ATP ? na 29 miejscu przy 89 pozycji rywala. Jutrzejsi rywale grali ze sobą 3 razy i póki co lepszym bilansem bezpośrednich spotkań odznacza się Verdasco. Hiszpan wygrał dwa najświeższe starcia z Ramosem. Lepszym okazywał się być w 2012 roku na wielkoszlemowym US Open 1-3 i w 2013 na brytyjskie trawie w Eastbourne 0-2. Jak będzie na kortach ziemnych w Bad Gastein?

Wiele się tu może zdarzyć. Verdasco ostatnio wyraźnie zawodzi, co potwierdził występ w Londynie. Na wielkoszlemowym Wimbledonie został ograny już w I rundzie przez Matosevica 1-3. Rehabilitacja ma przyjść w Austrii. Ramos ? mimo że nie był faworytem swojego meczu ? w I rundzie ATP Bad Gastein ograł Vesely?ego 0-2. To był mało znany rywal, jak poradzi sobie z dużo lepszą rakietą rankingu ATP? Wydaje się, że typ ?Ramos wygra minimum jednego seta? nie jest bezpodstawny. Ramos powinien wykorzystać wyraźną słabość Verdasco.

Kurs na Verdasco wynosi 1.50, zaś za wygraną Ramosa Bet365 płaci 2.50.

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.