Konta znów lepsza?

Wracamy na brytyjską trawę. Przygotowując się do wielkoszlemowego Wimbledonu wiele zawodniczek zdecydowało się na wizytę w Birmingham. Na miejscowym turnieju WTA zobaczymy jutro ciekawy pojedynek. We wtorek Nara podejmie Kontę. Czy Brytyjka znów wyeliminuje wyżej notowaną rywalkę? Wydaje się, że nikt nie zna tak dobrze słabych stron Japonki jak właśnie ta Brytyjka.

Notowania Nary w rankingu WTA są wyższe od jej jutrzejszej rywalki ? plasuje się na 44 miejscu przy 102 pozycji Brytyjki. Konta posiada z nią jednak bardzo dobry bilans bezpośrednich spotkań. Panie dotąd grały ze sobą 4 razy i wszystkie 4 mecze padły łupem Brytyjki. Konta w 2013 roku wygrywała z Japonką trzykrotnie, w tym właśnie na turnieju w Birmingham. Czy rok później miejscowe korty trawiaste będą jej sprzyjać?

Panie z różnym szczęściem rywalizowały na Roland Garrosie. Nara awansowała do II rundy zawodów w Paryżu, po czym odprawiła ją zdecydowanie wyżej notowana Jankovic. Z kolei Konta nie przebrnęła nawet kwalifikacji do Wielkiego Szlema, odpadając w III rundzie kwalifikacyjnej. Jutro zmierzą się jednak na zupełnie innej nawierzchni. Konta potwierdzi, że ma patent na tą rywalkę?

Takiego rozstrzygnięcia się spodziewam. 4 mecze i bilans w setach 8-0 pokazuje, że Japonka nie ma pomysłu na rywalizację z Brytyjką. Typuję, że podobnie jak rok temu okaże się być słabszą w parze z Kontą. Typuję zwycięstwo Brytyjki.

Kurs na Narę wynosi 2.50, zaś za wygraną Konty Bet365 płaci 1.50

Już teraz otwórz konto na Bet365 i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN