Kto najlepszych wśród mężczyzn?

Już jutro będziemy świadkami finału rywalizacji singli pań, w którym zmierzy się Na Li z Cibulkovą. Faworytką bukmacherów jest Chinka, ale nie jednoznaczną. W finale panów mają większe przekonania co do zwycięstwa jednego uczestników. W niedzielnym finale Australian Open Nadal ma poradzić sobie z Wawrinką. Czy tak będzie?


Przed finałem singli mężczyzn wyżej w rankingu ATP stoją akcje Nadala. Hiszpan jest notowany na 1 miejscu w tym zestawieniu, przy 78 pozycji rywala. Co ważniejsze, Nadal jeszcze nigdy nie przegrał z Wawrinką. 12 starć to 12 zwycięstw Hiszpana. Ostatnie z nich miało miejsce w kończącym sezon 2013 turnieju Masters ? tam Nadal triumfował 0-2. Podobnie będzie w Melbourne?

Wiele na to wskazuje. Nadal sporadycznie świętował sukcesy na kortach AO, ale w tym sezonie znów ma wielką szansę. Dotąd oddał rywalom tylko jednego seta, a zaimponował na pewno w półfinale ogrywając Federera 0-3. Kolejnym i ostatnim jego rywalem na australijskich kortach będzie Wawrinka. Szwajcar miał trudniejszą drogę do finału AO ? oddawał sety Falli, Djokovicowi i Berdychowi. Z każdych tarapatów wychodził jednak obronną ręką.

Turniej kosztował go jednak więcej sił niż Hiszpana. Jeśli dodamy do tego bilans jego starć z Nadalem, typ wydaje się oczywisty. Dużym zaskoczeniem byłaby porażka Hiszpana, skoro już znalazł drogę do finału. Wawrinka napsuł już krwi faworytom ? Djokovicowi czy Berdychowi, ale w starciu z Nadalem nie wydaje się mieć już tak wiele atutów.

Kurs na Nadala wynosi 1.20, zaś za wygraną Wawrinki Betclic płaci 4.10.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN