Kubot znów z falstartem?

We wtorkowej odsłonie zawodów w Bangkoku zobaczymy w akcji Łukasza Kubota. Polak podejmie jutro Rosola, a bukmacherzy nie mają swojego faworyta w tej parze.

Wyżej notowany u Betclica jest Rosol. Czech plasuje się lepiej w rankingu ATP ? na 46 miejscu przy 72 pozycji Polaka. Rosol posiada też pozytywny bilans starć z Kubotem ? 3 starcia to 2 zwycięstwa Czecha. Ostatnie z nich padło w 2012 roku właśnie łupem Rosola. Podobnie będzie w Bangkoku?


Kubot gra fatalnie. W Montrealu i Cincinnati nie przeszedł nawet kwalifikacji do drabinki turniejowej. W Winstom Salem i US Open był eliminowany w I rundach zawodów. Puchar Davisa to kolejny policzek dla Kubota ? 2 mecze i 2 porażki, co ważniejsze 0 wygranych setów.

Rosol dopiero w St. Petersburgu odżył. Tam dotarł do ? finału, eliminując po drodze mało znanych rywali, zawody w Rosji nie były bowiem silnie obsadzone. A wcześniej Czech wygrał swoje starcie tylko na Pucharze Davisa, na US Open, w Winston Salem i Cincinnati bowiem zawodził odpadając w I rundach.

Wygląda na to, że we wtorek można spodziewać się wyrównanego spotkania. Wskazanie faworyta może tu być ryzykowne. Spodziewam się, że Rosol wygra minimum jednego seta w starciu z Kubotem. Polak powinien zaliczyć kolejny falstart w zawodach ATP.

Kurs na Kubota wynosi 2.25, zaś za wygraną Rosola Betclic płaci 1.57.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.