Mannarino jak na Wimbledonie?

0

W poniedziałkowej odsłonie zawodów w Bogocie zobaczymy sprawcę jednej z większych niespodzianek niedawno zakończonych zawodów Wimbledonu Mannarino. Francuz podejmie dziś Gonzaleza i na pewno jest faworytem tego pojedynku.


Mannarino jest wyżej notowany w rankingu ATP ? na 74 miejscu przy 159 pozycji rywala. Dotąd nie grał z Gonzalezem w oficjalnym pojedynku ATP, wszystko zmieni się dziś w Bogocie.

Kolumbijczyk nie powinien być dużym zagrożeniem dla Mannarino. Gonzalez bowiem nie radzi sobie w poważniejszych zawodach, gdzie przychodzi mu rywalizować z zawodnika z czołowej 100 rankingu ATP. Nie przebrnął nawet I rundy kwalifikacyjnej do głównych drabinek Roland Garrosa i Wimbledonu, a co dopiero myśleć o wygrywaniu z najlepszymi zawodnikami ATP. Lepiej radzi sobie na słabiutko obsadzonych zawodach, ale tam ogrywa go od razu pierwszy gracz, którego imię coś mi mówi. W Mancie szedł jak burza, by w ? finału ulec Russellowi. Podobnie było w Blois, gdzie w ? finału zatrzymał go Capdeville.

Dziś zagra znów ze znanym mi graczem. Mannarino był sprawcą jednej z większych niespodzianek Wimbledonu, docierają jako bardzo nisko notowany gracz aż do 1/8 finału Wielkiego Szlema! Przed Francuzem jeszcze długa droga do osiągnięcia wyższego miejsca w rankingu ATP, wciąż bowiem nie radzi sobie z zawodnikami z czołowej 30. W Newport odpadł w II rundzie z wysoko notowanym Isnerem. W poniedziałek powinien jednak poradzić sobie z Kolumbijczykiem

Kurs na Mannarino wynosi 1.40, zaś za wygraną Gonzaleza Betclic płaci 2.95.

Już teraz otwórz konto na Betclic i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.